iPhone 7 ekran görüntü kaybı

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. iPhone 7 kullanıcısıyım. Yenilenmiş olarak satın aldım. Telefonu nisan ayından itibaren kullanıyorum. Bugün durduk yere hiçbir düşme/zıplama yaşamadan bir anda telefona bakarken ekrana gelen görüntüm gitti. Arkada ışık yanıyor bunun farkındayım çünkü kapatma tuşuna basınca ekranım simsiyah oluyor, ekranı açınca lacivert gibi oluyor. Yeniden başlatmayı denedim dokunmatiği ve sistemsel problem var mı yok mu onu test etmek için. Ekranı göremesem de hafızamda neyin nerede olduğunu bilerek kapat/aç yaptım fakat sonuç aynı. Şarja taktım ve şarj titremesi, şarj sesi gibi tepkileri almaya devam ediyorum. Bu görüntü kaybını neden yaşamış olabilirim?

Hocam yanlış hatırlamıyorsam VoiceOver olmalı. Onu açmış olabilir misiniz?
Ekran gidiyordu o açıldığı zaman ve dokunmatik çalışıyordu.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam VoiceOver olmalı. Onu açmış olabilir misiniz?
Ekran gidiyordu o açıldığı zaman ve dokunmatik çalışıyordu.
Hocam en son enparaya girdim ekran gitti. VoiceOver nasıl açılıyor hiçbir fikrim yok yanlışlıkla açma şansım ne kadar yüksek?

Merhaba. iPhone 7 kullanıcısıyım. Yenilenmiş olarak satın aldım. Telefonu nisan ayından itibaren kullanıyorum. Bugün durduk yere hiçbir düşme/zıplama yaşamadan bir anda telefona bakarken ekrana gelen görüntüm gitti. Arkada ışık yanıyor bunun farkındayım çünkü kapatma tuşuna basınca ekranım simsiyah oluyor, ekranı açınca lacivert gibi oluyor. Yeniden başlatmayı denedim dokunmatiği ve sistemsel problem var mı yok mu onu test etmek için. Ekranı göremesem de hafızamda neyin nerede olduğunu bilerek kapat/aç yaptım fakat sonuç aynı. Şarja taktım ve şarj titremesi, şarj sesi gibi tepkileri almaya devam ediyorum. Bu görüntü kaybını neden yaşamış olabilirim?
Ekrana 3 parmağınız ile 3 kere tıklayın.
Videodaki gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam en son Enpara'ya girdim ekran gitti. VoiceOver nasıl açılıyor hiçbir fikrim yok yanlışlıkla açma şansım ne kadar yüksek?

Nasıl açıldığını bilmiyorum fakat ben yanlışlıkla çok kez açmıştım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı