iPhone 7 Garanti Kapsamı

Apple garantiye gönderen. İPhone 5s , İphone 6 ve İphone 6s sahipleri cihazın arızasından sonra apple tarafından değişim deniliyor gelen sıfır cihazın bir kutusu dahi yok hatta sıfır bir cihaz değil. Benim başıma böyle birşey gelirse o servisi yakarım.
Cihazın kutusu olmaması sadece telefon değiştiği için ayrıca değişim yapılan cihaza eski telefonunuzun imei si atılıyor. Yani sizin cihazınız değişiyor ama yasal olarak hala eski cihazınızı kullanıyor görünüyorsunuz.

Benim cihaz iphone 7 ekran bazen tepki vermiyordu. İşlemciden tıs sesi geliyordu ondan gönderdim.
Cihazın kutusu olmaması sadece telefon değiştiği için ayrıca değişim yapılan cihaza eski telefonunuzun imei si atılıyor. Yani sizin cihazınız değişiyor ama yasal olarak hala eski cihazınızı kullanıyor görünüyorsunuz.
Araştırdığım kadar apple cihazı kutusuz göndermiyor. Orjinal kutu içerisinde şarj aleti ve kulaklıkta oluyor sanırım servistekilere lazım oluyor alıyorlar. :mad: Herşey yarın belli olur zaten sizleri bilğilendiririm.

Benim cihaz iphone 7 ekran bazen tepki vermiyordu. İşlemciden tıs sesi geliyordu ondan gönderdim.

Araştırdığım kadar apple cihazı kutusuz göndermiyor. Orjinal kutu içerisinde şarj aleti ve kulaklıkta oluyor sanırım servistekilere lazım oluyor alıyorlar. :mad: Herşey yarın belli olur zaten sizleri bilğilendiririm.

Tıs sesi gibi bir ses benimde ip7de mevcut ekranın tepki vermemesi iOS 11 ile alakalı bir durum aynısı bende de var. Bende İstanbul’a yakınım zamanım olursa gideceğim Apple Center’ a.

Tıs sesi gibi bir ses benimde ip7de mevcut ekranın tepki vermemesi iOS 11 ile alakalı bir durum aynısı bende de var. Bende İstanbul’a yakınım zamanım olursa gideceğim Apple Center’ a.
Ben Adana dayım. KVK Teknik servise cihazı teslim ettim Apple onarım merkezine göndermişler cihaza birşey olmasından korkuyorum internette o kadar çok şikayet varki telefonu çizilenmi desen yamulan mı desen cidden var. :D

Cihazımı garantiye verdim geçen perşembe yeni cihaz gönderiliyor. Dün kargoya verilmiş inşallah bu yıl elime ulaşır. :D
Hocam selam, benim konumu hatırlarsın. Elma logosundan gelen ses ve sarı ekran problemi yüzünden mi vermiştin? Bu iki durumu problem olarak kabul ettiler ve yeni sıfır cihaz yolluyorlar, doğru mu anladım?

Hocam selam, benim konumu hatırlarsın. Elma logosundan gelen ses ve sarı ekran problemi yüzünden mi vermiştin? Bu iki durumu problem olarak kabul ettiler ve yeni sıfır cihaz yolluyorlar, doğru mu anladım?
Evet o nedenden göndermiştim sıfır cihaz gönderdiler. Yarın gidip teslim alıyorum. Sende gönder istersen sıfır cihaz ile değiştiriyorlar.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı