iPhone 7 için Deji batarya vs orijinal batarya

Ben iPhone 7 telefonuma 8 ay önce taktım ilk 6 ay sorunsuz kullandım sonrasında batarya aşırı hızlı bitmeye başladı şu an %3 gösteriyor telefonu kapatıp açtığımda % 48 oluyor sonra yine aşırı hızlı bitiyor, ilk 6 ay işimi gördü ama sonrasında batarya resmen bozulduğu için ben tavsiye etmiyorum!
Ben de iyi ki orijinal almışım. 10 ay önce değiştirdim ve pil sağlığı %89, herhangi bir sorun yaşamıyorum.

Ocak ayında iphone 8 telefonuma deji batarya taktırmıştım. Bugün telefonun şarjı %90lardayken telefon kendi kendine kapandı ve açılmıyor. Sorunsuz bir telefondu. Apple servise göndereceğim. Problemin bataryadan kaynaklandığını düşünüyorum. Eğer öyleyse orijinal batarya taktıracağım. Deji bataryanın performansı ocak ayından bu yana çok iyiydi ama bir anda yarı yolda bıraktı.

Ocak ayında iphone 8 telefonuma deji batarya taktırmıştım. Bugün telefonun şarjı %90lardayken telefon kendi kendine kapandı ve açılmıyor. Sorunsuz bir telefondu. Apple servise göndereceğim. Problemin bataryadan kaynaklandığını düşünüyorum. Eğer öyleyse orijinal batarya taktıracağım. Deji bataryanın performansı ocak ayından bu yana çok iyiydi ama bir anda yarı yolda bıraktı.
Orijinal al kesinlikle, diğerleri yarı yolda bırakabilir.

Geri
Yukarı