iPhone 7 JetBlack vs Mat Siyah

MrGokhan

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün içerisinde iPhone 7 alacağım fakat renk konusunda kararsız kaldım. İlk başta simsiyah almayı düşünüyordum fakat kolay çizildiğini duydum mat siyahta zamanla soyulmalar meydana geliyormuş. Daha önceden kullanmış varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mat siyah kullanıyorum. Henüz bir soyulma sorunu yaşamadım ben açıkçası. Jet Black almayı düşünüyordum ama kullanılmış halini görünce hemen vazgeçtim. Çok fazla iz bırakıyor üzerinde:)

Kullanıma engel olmadığını biliyorum fakat kullandığım telefonda çizik olması beni rahatsız eder. Mat siyahta zamanla şu tür soyulmalar meydana gelebiliyormuş. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz ?
Mat-siyah-renkli-bazi-iPhone-7lerin-boyasi-dokulmeye-basladi89241_1.jpg
resized_2edf3-7626e178ekranalintisi3.png

Benim bir yılı geçti aldığımdan beri. Henüz bir soyulma veya renk açılması oluşmadı cihazda. Bence her cihazda olan bir problem değil bu. Bazı hatalı üretimler olmuş olabilir. Bazı X modellerinde yeşil çizgi sorunu görülmüş ama hepsinde değil. Yani bütün cihazlarda olacak bir şey değil bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı