iPhone 7 kendini sürekli yeniden başlatıyor

MUHAMMED2121

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bir tane iPhone 7 var. Kendini sürekli resetliyor. Ve sanırım biraz bataryası şişmiş telefon şarjdayken resetleme gibi bir durumu yok. Neden bilmiyorum ama toach ID çalışmıyordu ama tuşun dokumatiği de bozuldu. Birdenbire ne olduğu anlayamadım kendini sürekli resetlemesi bataryadan mı kaynaklı yoksa başka bir nedeni mi var anlayamıyorum. Bu devirde çoğu telefoncuya da güvenemiyoruz burada telefonlardan anlayan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle bataryayla alakalı. Ne zaman pil sağlığım azalsa ben de benzer sorunlar yaşıyorum, şu an 3. bataryamdayım iPhone 7 ile. Şarj belirli bir yüzdenin altına düşünce dokunmatiği çalışmamaya, telefon kasmaya, kendini açıp kapamaya başlıyor rastgele, yeni pil takınca düzeliyor.

Deji diye bir batarya var, internetten alıp kendiniz bile değiştirebilirsiniz ben kullanıyorum oldukça memnunum.

Büyük ihtimalle bataryayla alakalı. Ne zaman pil sağlığım azalsa ben de benzer sorunlar yaşıyorum, şu an 3. bataryamdayım iPhone 7 ile. Şarj belirli bir yüzdenin altına düşünce dokunmatiği çalışmamaya, telefon kasmaya, kendini açıp kapamaya başlıyor rastgele, yeni pil takınca düzeliyor.

Deji diye bir batarya var, internetten alıp kendiniz bile değiştirebilirsiniz ben kullanıyorum oldukça memnunum.

Batarya sağlığım %100 olmasına rağmen bunu yapıyor anlam veremiyorum bu yüzden ve batarya şişmiş aldığım yer gereğinden fazla kalitesiz bir batarya mı taktı acaba.

Batarya sağlığım %100 olmasına rağmen bunu yapıyor anlam veremiyorum bu yüzden ve batarya şişmiş aldığım yer gereğinden fazla kalitesiz bir batarya mı taktı acaba.

Yüksek ihtimalle bataya kalitesiz.

Şişmiş bir bataryanın sağlığının %100 olması sizce mantıklı mı hocam?

Hocam vallahi pil sağlığı %100 yazıyor ve batarya şişmiş ekranın sol tarafı havada sağ tarafı düzgün.

Hocam benim de dediğim bu muhtemelen dandik bir ürün ve cihaz batarya sağlığını yüksek görüyor. Stabil şekilde telefona akım veremediği içinde telefonun dokunmatik vs saçmalamaya başlamış. Bu şekilde kullanmakta ısrarcı olursanız kısa devre kaynaklı kalıcı hasar oluşabilir.

Hocam benim de dediğim bu muhtemelen dandik bir ürün ve cihaz batarya sağlığını yüksek görüyor. Stabil şekilde telefona akım veremediği içinde telefonun dokunmatik vs saçmalamaya başlamış. Bu şekilde kullanmakta ısrarcı olursanız kısa devre kaynaklı kalıcı hasar oluşabilir.

Hocam bataryadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü son zamanlarda şarjı hızlı bir şekilde bitmeye başlamıştı yani ilk başlarda normal bir hızla şarj seviyesi düşüyordu sonradan hızlı bir şekilde düşmeye başladı ve en sonunda bu oldu.

Bataryayı değiştirdim hocam ve eskiden 4-5 dakika da %100'den %80'e inen şarj seviyesi artık 40 dakika iniyor. Ayrıyeten kalıcı hasar oluşturabilir demiştiniz bataryanın o şekilde şişmesi Touch ID'nin dokumatiğini bozmuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı