iPhone 7 komple kapalı iken şarj alıyor ancak telefon tamamen açılınca şarj almıyor

• Konuyu başlatan cnbz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 337
Entegre arızasına benziyor. Tamiri olur ama pek sağlıklı olduğunu söyleyemem. Sadece konunun başını okuyarak bu tahmini yapmıştım, öncelikle tabii ki kabloyu denerseniz daha net olur.

Son düzenleme:
Konuyu uyandırıyor olduğumun farkındayım ama sana mesaj atamadığım için buraya yazıyorum şuan birebir aynı problemi çekiyorum dostum nasıl çözdün acaba yardımcı olursan çok sevinirim @cnbz

Konuyu uyandırıyor olduğumun farkındayım ama sana mesaj atamadığım için buraya yazıyorum şuan birebir aynı problemi çekiyorum dostum nasıl çözdün acaba yardımcı olursan çok sevinirim @cnbz
Kanka valla sorunu çözemedim ya ben bu sorunun telefonun iç ekranın çatladığından kaynaklandığını düşünüyorum. Senin telefonda ekranda çatlak varmı?

Sizin sorununuz donanımsal olabilir fakat bu sorun ios 17de 14 promaxa kadar bütün iphonelarda bazı serilerde yaşandı. Yani güncelleyince yağmurdan kaçarken doluya da tutulabilirsiniz DFU modda formatlayınca düzeliyor diyorlar bazılarında kendi kendine düzelip bazen tekrar geri geliyor. En son iosta geçen xs max cihazımda 2 defa karşılaştım başlarda çok fazla oluyordu. Kısacası IOS çöp.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı