iPhone 7 kulaklığını bilgisayara takma

HarunBURAK

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 7 kulaklık girişi bildiğimiz üzere lightning. Bir aparat var yanımda ama bilgisayar takmak için bu aparatın tam tersi lazım. Yani dişi lightning ve erkek jak. Dişi dişi lightning ve erkek erkek jak alsam. Bu üçünü (kendi aparatı) bağlasam mantıken ben bu kulaklığı bilgisayara bağlarım. Çin sitelerinde ikisini 15₺'ye kapatırım. Mantıken olur ama uygulamada kesin mi bilmiyorum. Olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
@HarunBURAK Yapacağınız;
*Kutusundan çıkan Lightning to 3,5 mm adaptörünü telefona takmak, bilgisayar ile adaptör arasına AUX kablosu almak. (Bu tercih edilmelidir, 2. Seçenek Lisanslı ürün gerektirir.)
MMX62.jpg
gc38354_mossyoakflataux_1_1.jpg

*Ya da bir ucu Lightning diğer ucu 3,5 mm olan AUX kablosu alıp kullanmak. Ama bunu önermem, iPhone lightning içinde bulunan orjinal olmayan chip lere karşı önlem almaktadır. İlk çalışır, sonra çalışmayabilir.
s-l225.jpg

@HarunBURAK Yapacağınız;
*Kutusundan çıkan Lightning to 3,5 mm adaptörünü telefona takmak, bilgisayar ile adaptör arasına AUX kablosu almak. (Bu tercih edilmelidir, 2. Seçenek Lisanslı ürün gerektirir.)
Eki Görüntüle 269163 Eki Görüntüle 269164
*Ya da bir ucu Lightning diğer ucu 3,5 mm olan AUX kablosu alıp kullanmak. Ama bunu önermem, iPhone lightning içinde bulunan orjinal olmayan chip lere karşı önlem almaktadır. İlk çalışır, sonra çalışmayabilir.
Eki Görüntüle 269165

Çok teşekkür ederim. İstediğim tipte cevap yazdın ama bu yöntemler anladığım kadarıyla telefonu jak a takmak. O kolay ama bi işe yaramaz ki. Ben kulaklığı takmak istiyorum. O da erkek kablo. O yüzden bu parçaların dişisi gerekiyor ama yok.

IMG_0099.JPG

Bundan iki adet alsam ve micro usb leri söküp dişi uçları birbirine lehimlesem iki dişi ucum olacak. Bir ucuna kulaklık diğer ucuna kutudaki adaptörü taksam adaptörün jak yerine de aux bağlayıp bilgisayar taksam olur bence.
Bu zeka bana fazla mı ne

Pardon ben yanlış anlamışım :) Uğraştığınıza değecekmi bilmiyorum. Madem onu kullanmak istiyorsunuz, kablonun ucunu kesin 3,5 Jack Lehimleyin. Telefonda kullanacağınız zamanda aşağıdaki adaptörle kullanırsınız. Dişi Lightning to 3,5 çevirici yok biliyorum.
mmx62-jpg.269163

Geri
Yukarı