Vücut geliştirmek için önemli vitaminler nelerdir?

zavoddskaya

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Vücut geliştirmeyle uğraşan kişilerin kullanması gereken önemli vitaminler nelerdir? Ve ne işe yararlar anlatabilecek birisi varsa bekliyorum teşekkürler.

Herkese selam. Vücut geliştirmeyle uğraşan kişilerin kullanması gereken önemli vitaminler nelerdir? Ve ne işe yararlar anlatabilecek birisi varsa bekliyorum teşekkürler.
Yani her vitamin gerekli. A, B, C, D, E. En çok gereken ise B ve D denilebilir. Sadece vitamin ile olacak işler değil ama.

Yani her vitamin gerekli. A, B, C, D, e. En çok gereken ise B ve D denilebilir. Sadece vitamin ile olacak işler değil ama.

Teşekkürler evet biliyorum sadece vitamin konusuna değinmek istedim şu an D ve folik asit kullanıyorum B6 zaten genel olarak supplementlerde var. Diğerlerini de temin edeceğim.

Multivitamin Nature's Supreme
ZMA kingsize alabilirsin ancak gece saçma sapan rüyalar görebilirsin benden söylemesi.
D3 dil altı tabletleri alabilirsin. Solgar iyidir.
Omega 3 herhangi bir marka olur bence.

Geri
Yukarı