iPhone 7 kutusundan Lightning to 3.5mm jak çıkmadı

UnknowUser

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, geçen hafta Hepsiburada.com'dan Apple iPhone 7 Jet Black 32 GB satın aldım. Ürün benim adıma faturalı ama satın aldığım firma adıyla değil Turkcell faturasıyla geldi. Telefonun kutusu inceleme videolarındaki gibi jelatinli değil dik konumda alt ve üst taraflarında kalan bölgelerde yuvarlak açıklık bulunan bir şekilde jelatinlenmişti ve kutunun arkasında içindekiler kısmı yoktu (imei ve serial mevcut ve telefonla uyumlu). Bunu görünce biraz şüphelendim tabii. Kutuyu açtım iPhone orijinal koruma jelatinine sarılıydı hava boşlukları falanda yoktu, telefonun şarjı 0'dı şarj ettim etkinleştirme ekranına geldi. Daha önce kullanılmamış diye tahmin ediyorum, pazartesi Apple'ı arayıp detayını öğreneceğim. Aparatlarına geçtiğimde de sıkıntı yok gibiydi, Apple logolu ve sitesinde bahsettiği özelliklere sahip olan Salcomp adaptör ve Lighting kablo çıktı. Lighting kulaklıkta çıktı fakat ligthing to 3.5mm jak könnektörü çıkmadı, kulaklık kutusunun üzerinde de yuvası yoktu. Bu durum beni iyice şüpheye düşürdü. Ürün normal mi yani herkese mi böyle geliyor? (inceleme videolarında böyle görünmüyor) benim üründe bir sıkıntı mı var? İade etmeli miyim? Yoksa bi konnektör alıp devam mı etmeliyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kişiler açıp memnun kalmayınca belirli süre zarfında iade ediyorlar ya onlardan biri olabilir. Geri yollandığında iyi kontrol edilmemiş mi bilinmez de, içinden 3.5mm jak konnektörü olması gerekli. Ben zaman geçmeden iade etmen taraftarıyım. Birşey de anlatayım. Arkadaşımda da iPhone 7 vardı satmaya kalktığında telefoncular olsun, şahıslar olsun, deli gibi o 3.5mm jak könnektörünü istiyordu. O yoksa daha düşük bir fiyat söylüyorlardı. Değerli bir parça olduğu aşikar ama yine de karar senin :)

Hepsiburada.com'a mesaj attım daha dönüş yapmadılar. Pil ömrü normalde nasıldır bilmiyorum ama 1 gün götürüyor oyun oynama rağmen.

Ayarlar kısmına giriş yap, Pil kısmına gir, Pil Sağlığına dokun. Maksimum Kapasite yazan yerinde % ile gösterilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı