iPhone 7 kutusundan Lightning to 3.5mm jak çıkmadı

Şimdi açık konuşmak gerekirse, büyük ihtimal iade edilen ürün size gönderilmiş. 1.5 Senedir 6S kullanıyorum. %90 pil kapasitesi. Kullanan arkadaş 1 hafta bile kullansa %99 a düşmez. Ondan kesin bir bilgi edinmemiz mümkün olmayabilir.
Apple'ı aradım garanti kontrolüne girip kontrol edin dediler garanti bitim tarihi satın aldığınız tarihin 2 yıl sonrasına gelir bu şekilde sizden önce kullanıp kullanılmadığını anlarsınız dediler ben telefonu 15 Kasım 2018'de satın aldım garantisi 14 Kasım 2020'de sona eriyor. Cihaz kullanılsaydı büyük ihtimalle böyle olmazdı diye düşünüyorum.

Apple'ı aradım garanti kontrolüne girip kontrol edin dediler garanti bitim tarihi satın aldığınız tarihin 2 yıl sonrasına gelir bu şekilde sizden önce kullanıp kullanılmadığını anlarsınız dediler ben telefonu 15 Kasım 2018'de satın aldım garantisi 14 Kasım 2020'de sona eriyor. Cihaz kullanılsaydı büyük ihtimalle böyle olmazdı diye düşünüyorum.

Evet dediğin mantıklı olabilir fakat içinden çıkmayan kablo tecrübelerime göre değerli bir kablo, iade edin diyeceğim fakat, iade de edebilir misiniz bilmiyorum ama zaman geçmeden iade edebilirsen belki iade başvurun kabul edilebilir.

İade etme taraftarıyım ama satıcı kabul etmezse uğraşmak istemiyorum. Mesajlarınız için teşekkürler. Hepsiburada.com müşteri hizmetleriyle uzmlaşmaya çalışıcam artık. Belki o aparatı yollarlar.

İade etme taraftarıyım ama satıcı kabul etmezse uğraşmak istemiyorum. Mesajlarınız için teşekkürler. Hepsiburada.com müşteri hizmetleriyle uzmlaşmaya çalışıcam artık. Belki o aparatı yollarlar.

Zaman geçmeden iletişime geç ve iade işlemini sağlayabilirsen sağla veya aparatı yollasınlar zaman geçirme sonra kabul etmeyebilirler.

Hepsiburada şu sıralar çok yoğun. Cuma günü satın aldığım ve dün elime teslim edilen "evet ne hikmetse Pazar günleri çalışmayan kargoyu dağıtıma çıkartmışlar" ürünüm için bu gece mail ve mesaj bilgilendirmesi gönderdiler "ürününüzü kargoladık" diye.
@Hepsiburada ilgilenecektir sanırım.

Hepsiburada.com satıcıya ileteceğiz dedi ve bugün bi kargo geldi içinden orjinal konnektör çıktı. İlgilenen herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı