iPhone 7 mi iPhone 8 mi Samsung Galaxy S10E mi?

Mortis67

Centipat
Selamün aleykum hayırlı bayramlar.
Beyler kardeşime telefon alacağım büyük Plus tipi cihaz istemiyor. iPhone7 ile 8 arasinda büyük bir fark yoktur ama seçeneklerde S10E var. Kullanacak kişi 18 yaşındadır fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
Not: Lütfen Mi, Huawei, LG ve Oppo önermeyin. Size sorum şu üçlü arasındadır. Bütçe ve mantıken hangisi alınır? Bir de 1 tık Apple bağımlılığı vardır 😊

SE 2020 ip8 den oldukça güçlü ama fiyat olarak çok yakın onu düşünmelisin. Bana kalsa hiç bir iphone plus olmayan cihaz alınmaz X ve 11 serisi hariç sebebi ise bataryaları küçük olması,küçük olduğu için şarjı çabuk bitmesi ve daha fazla şarja takma sonucu batarya nın plus cihazlara göre neredeyse 2 katı daha çabuk ölmesi.

Ayrıca çift kamera varken tek kamera olması. Samsung'u direk ele zaten.

Bana kalırsa iOS almam tabii ben kullanamadığım için almam ama genelde iOS çoğu işlemleinde yetersiz kalıyor fakat Android sana daha çok yardımcı olacaktır

Beyler kardeşime telefon alacağım büyük Plus tipi cihaz istemiyor. iPhone7 ile 8 arasinda büyük bir fark yoktur ama seçeneklerde S10E var. Kullanacak kişi 18 yaşındadır fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
Not: Lütfen Mi, Huawei, LG ve Oppo önermeyin. Size sorum şu üçlü arasındadır. Bütçe ve mantıken hangisi alınır? Bir de 1 tık Apple bağımlılığı vardır 😊
Eğer kardeşin hız hastası ise iphone. :D

SE 2020 modelini bekleyebilir. 5300TL fiyata gayet iyi bir cihaz kendisi. Android kullanabilir ve en ufak donmada hakaret etmez dersen S10E modelini de alabilir.

SE 2020 IP8'den oldukça güçlü ama fiyat olarak çok yakın onu düşünmelisin. Bana kalsa hiçbir iPhone Plus olmayan cihaz alınmaz X ve 11 serisi hariç sebebi ise bataryaları küçük olması, küçük olduğu için şarjı çabuk bitmesi ve daha fazla şarja takma sonucu bataryanın Plus cihazlara göre neredeyse 2 katı daha çabuk ölmesi.

Ayrıca çift kamera varken tek kamera olması. Samsung'u direk ele zaten.

Reyis kusura bakma anlamadım ne demek istediğini valla genede teşekkürler:)
Bana kalırsa iOS almam tabii ben kullanamadığım için almam ama genelde iOS çoğu işlemleinde yetersiz kalıyor fakat Android sana daha çok yardımcı olacaktır

7 Plus kulanan birisiyim iOS gayet ideal bir genç için tabii fikrine saygi duyarim belirtigim seceneklere cevap verseydin mutlu ederdin :)
Eğer kardeşin hız hastası ise iPhone. :D

Ya kardeşim biraz boyletuhaf bir insandir cep telefonunu genel olarak düşünürsek sadece alo desin ama doğum günüve verilmiş bir sözüm olduğu için alacağım sadece küçük zarif sevdiği ve 5S kullanırken iPhone cok beğendiği icin bu seçenekleri verdim lakin S10E kesinlikle babamın fikridir eklememi istemiştir teşekkürler

Reyis kusura bakma anlamadım ne demek istediğini valla genede teşekkürler:)

7 Plus kulanan birisiyim iOS gayet ideal bir genç için tabii fikrine saygi duyarim belirtigim seceneklere cevap verseydin mutlu ederdin :)

Ya kardeşim biraz boyletuhaf bir insandir cep telefonunu genel olarak düşünürsek sadece alo desin ama doğum günüve verilmiş bir sözüm olduğu için alacağım sadece küçük zarif sevdiği ve 5S kullanırken iPhone cok beğendiği icin bu seçenekleri verdim lakin S10E kesinlikle babamın fikridir eklememi istemiştir teşekkürler.

Şimdi kardeşin Apple bağımlısıysa ve daha önce Apple kullandıysa Apple alsın Android sistemine alışması uzun sürebilir.

Not: Lütfen mi, Huawei, LG ve Oppo önermeyin. Size sorum şu üçlü arasındadır. Bütçe ve mantıken hangisi alınır? Bir de 1 tık Apple bağımlılığı vardır 😊

Büyük cihaz sevmiyorsan SE alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı