İPhone 5S mi ? Samsung Galaxy S5 mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın abi. Aslında başta 5S alacaktım fakat sonra S5 aklımı çeldi, dayımdan da gelen 5S şikayetlerinden sonra biraz daha S5'e yanaştım diyebilirim. Takılmalar ve pil ömrü az diyor dayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sefer telefonu hakkeden alacağım. 10 gün içerisinde alacağım, biraz bekleyeceğim ama beklediğime değecek diye düşünüyorum. İPhone 5S 35 GB Space Gray alacağım. Yanında da Lifeproof nüüd kılıf alacağım.

Samsung’un plastiğine ve nexus5 in tasarım özürlülüğüne para vermeyin, gidin Htc One M8 alın.

Kullanım amacına göre değişir. Siz bize daha çok hangi amaçla kullanacağınızı söyleyin biz size gereken açıklamayı yapalım. ;)

S5 daha güncel bir telefon olmakla beraber özellikleri daha iyi ama 5S inde tasarımına diyecek laf yok, yani bence ikisini de kullananlara sor hangisi daha iyiyse onu al.

Genellikle mesajlaşma, Clash of Clans birde internet dolaşımı için alacağım fakat. 10 gün içerisinide İPhone 5S gelecek.

5S almalısın Türkiye'ye Apple Store açıldı sonunda bu sebeple rahatça telefonunun sorunu olduğunda garantiye verebilirsin.

Teşekkürler abilerim cevaplarınız için, telefonu aldığım zaman elimden geldiği kadar incelemesini yapmayı düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı