iPhone 7 nasıldır?

Bütçe
2000-3500
iPhone 8 ile 7'nin boyutu da aynı. İsterseniz 8 alın. Ama yerinizde olsam iOS 16 güncellemesi aldığı için iPhone 8 almazdım.
İphone 8 alacak bütçem yok.Ama neden güncelleme aldığı için almayayım ki.Daha çok güncelleme alması iyi değil mi.

Eski.
2.el android telefonlara yönelin.
2. el almak istemiyorum.Bir de küçük telefon istiyorum.

İphone 8 alacak bütçem yok.Ama neden güncelleme aldığı için almayayım ki.Daha çok güncelleme alması iyi değil mi.

2. el almak istemiyorum.Bir de küçük telefon istiyorum.
Jailbreak yapmak için. Bir senedir iOS 15'e jailbreak gelmesi için güncellemiyorum bir de iOS 16'yı mı bekleyeceğim?

iOS çok kısıtlayıcı. En ufak özelleştirmeye bile izin vermediği için Jailbreak istiyorum.

Jailbreak tam olarak ne oluyor. Kısaca anlatabilir misiniz acaba?

Tamam hocam o zaman şimdiden hayırlı olsun diyelim ama hocam 7'yi iyi bulun bence güzel arayın.

EasyCep'ten mükemmel olarak alacağım. Geç gördüm kusura bakma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple güncelleme vermiyor artık uygulama indirmekte sorun yaşarsınız almayın. eski yorulmuş bir cihaz

Eğer küçük telefon illaha da istiyorum diyorsanız İphone 8 alın İphone 7 ye destek vermiyor apple artık. Pişman olursunuz

Yenilenmiş telefonlara bulaşma. Ne çıkacağı belli olmaz sonra uğraşıp durursun. O fiyatlara 2. elde temiz cihazlar var ama İphone 7, 7 plus alacaksanız her şeyini test edin. Ben 7 almıştım telefonda tek değişen bataryaydı ancak ses entegre modülü arızalı çıktı iade ettim. Dikkat edin.

Kardeşimde var 32 GB 3 saat kesintisiz Fortnite oynadı yanlış hatırlamıyorsam %40 şarj gitti bu durumda saatte %13, 3 gibi bir şarj gitmiş batarya ömrü ise 95 yani alsanız bile 2-3 sene gider neden 2-3 sene çünkü Apple cihaza göre uygulama desteğini kesiyor mesela şu an ipnone 6 da Twitter için fişi çekildi güncelleme almıyor eski versiyon kuruluyor.

Hocam aynı Android'deki root gibi iOS işletim sistemi kırılıyor ve istediğin her şey yapılabiliyor mesela arayüz değiştirme, hileli oyunlar kurmak veya App Store dışı 3.parti mağazalardan uygulama indirmek gibi. Cihazın kök erişime açılıyor ve önündeki kilit kalkıyor zaten Jailbreak "hapisten kaçış" demek yani cihaz özgür oluyor.
Veya diğer bir tabirle PlayStation kırdırmak ile aynı mantıktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı