iPhone 7 orijinal batarya nereden alınır?

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar. Orijinal pili 3 yıl önce Deji batarya ile değiştirmiştim. Şu anki pil sağlığı 91 (Deji).
Şu an 91 ama şarjım çok çabuk tükeniyor.
Şu an yeni orijinal pil almaya değer mi?
Şimdiden teşekkürler.

3 yıl dayanması bile güzel o bataryanın. Tekrar deji veya realpower batarya takabilirsin orjinal pil bulamazsın. Orjinal diye logolu çakma ürünü takarlar. Tavsiyem Realpower kendim de kullanıyorum.

Apple yetkili servisleri haricinde orijinal batarya sağlamıyor. Orijinal diye bir ürün görürseniz sahtedir.
Tamam ben de orijinal derken servisi kastettim ama 1500 TL’yi görünce vazgeçtim 😂
3 yıl dayanması bile güzel o bataryanın. Tekrar deji veya realpower batarya takabilirsin orjinal pil bulamazsın. Orjinal diye logolu çakma ürünü takarlar. Tavsiyem Realpower kendim de kullanıyorum.
deji veya realpower hangisini tercih etmeli acaba hocam?
Orijinal pil resmî Apple servisinde 1.559 TL olarak gösteriyor.

Çokmuş yav servisten vazgeçtim 😂

Tamam ben de orijinal derken servisi kastettim ama 1500 TL’yi görünce vazgeçtim 😂

deji veya realpower hangisini tercih etmeli acaba hocam?

Çokmuş yav servisten vazgeçtim 😂
Hocam 7 Plus telefonumda deji vardı şuan 7 kullanıyorum realpower var. Daha önce kullandığım X de realpower vardı yani bence Realpower daha iyi bir marka. Ankaradaysanız size bir yer önereyim orada taktırın uygun fiyata.

Hocam 7 Plus telefonumda deji vardı şuan 7 kullanıyorum realpower var. Daha önce kullandığım X de realpower vardı yani bence Realpower daha iyi bir marka. Ankaradaysanız size bir yer önereyim orada taktırın uygun fiyata.
Hocam maalesef Ankara’da değilim. Bahsettiğiniz yer kaç TLye yapıyor bu işi?

Hocam maalesef Ankara'da değilim. Bahsettiğiniz yer kaç TL'ye yapıyor bu işi?

Ben 300'e taktırdım piyasada 350-400 arası satılıyor takmasına da 50TL alsalar falan 450'ye mal olur. Bataryayı almayıp dışarıdan telefoncuya taktırsanız da o civar fiyat isterler en az 450 yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı