iPhone 7 Plus 128 GB 2024 yılında alınır mı?

Evet haklısınız sadece bilgi edinmek istedim teşekkür ederim SE 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?
SE 2'nin IPS ekrani, 4.7" ekran boyutu, kucuk pilden oturu dusuk ekran suresi sunmasi ve kotu ekran-govde orani gibi eksileri senin icin problem degilse alabilirsin. Ben almazdim. "iPhone 8'e A13 Bionic takip piyasaya surelim." dusuncesiyle ortaya cikmis cag disi bir telefon bana gore, ama seven var, bu yuzden cok da bir sey diyemem.

Merhaba arkadaşlar, benim sorduğum soru bu 7 Plus evet güncelleme almıyor bunu biliyorum 2026 yılına kadar uygulama desteği alır mı? Bu cihaz özellikle sosyal medyada çünkü Android'ler sosyal medyada çok kötü veya iPhone SE 2020 var. Bu cihazi şarjda Power bank ile kullansam sıkıntı olur mu?

iPhone tercih edilmesi tamamen popüler kültür köleliği başka hiçbir şey değil.

Yurt dışındaki adam iPhone 11 mi alsam, S20 mi alsam... Diye tüm markaların o bütçede telefonlarına bakıyor ve hoşuna gideni seçiyor fakat Türkiye de iPhone 11 mi alsam yoksa S22 mi alsam diye düşünüyoruz. Arada bu kadar fiyat farkı varken ve Android, Xiaomi tarzı markalar hep IPhone'yi ezerken sadece iOS kullanıyor ve adı var diye bu markayı tercih etmek saçmalıktan başka bir şey değil.

Androidler'in sosyal medyasının kötü olduğu falan yok S20FE, S10+, J5 Prime, S21FE, S23, S24 Ultra geçirdim elimden hepsi harika cihazlar. iPhone 6 gibi uzun süre etkili performans verememiş rakip Samsung'lar var diye bütün Samsung markasına çöp diyen kitleyi özellikle hiç anlamıyorum.

Kısaca iPhone 7 Plus 6K civarında geziyor onu alacağıma şu telefonlara bakarım:

veya şu ilan çok iyiymiş şimdi gördüm sonradan ekledim:

Az kafayı kullanın zengin değilseniz iPhone 13 Pro Max dışında iPhone modelleri tercih etmek saçma Android veya Xiaomi tarafı hep eziyor.

Son düzenleme:
iPhone tercih edilmesi tamamen popüler kültür köleliği başka hiçbir şey değil.

Yurt dışındaki adam iPhone 11 mi alsam, S20 mi alsam... Diye tüm markaların o bütçede telefonlarına bakıyor ve hoşuna gideni seçiyor fakat Türkiye de iPhone 11 mi alsam yoksa S22 mi alsam diye düşünüyoruz. Arada bu kadar fiyat farkı varken ve Android, Xiaomi tarzı markalar hep IPhone'yi ezerken sadece iOS kullanıyor ve adı var diye bu markayı tercih etmek saçmalıktan başka bir şey değil.

Androidler'in sosyal medyasının kötü olduğu falan yok S20FE, 0S10+, J5 Prime, S21FE, S23, S24 Ultra geçirdim elimden hepsi harika cihazlar. iPhone 6 gibi uzun süre etkili performans verememiş rakip Samsung'lar var diye bütün Samsung markasına çöp diyen kitleyi özellikle hiç anlamıyorum.

Kısaca iPhone 7 Plus 6K civarında geziyor onu alacağıma şu telefonlara bakarım:

veya şu ilan çok iyiymiş şimdi gördüm sonradan ekledim:

Az kafayı kullanın zengin değilseniz iPhone 13 Pro Max dışında iPhone modelleri tercih etmek saçma Android veya Xiaomi tarafı hep eziyor.

Ben bir zamanlar Note 4 kullanıyordum yıl 2021 2022 gibi sosyal medyada yağ gibi akıp gidiyordu Android'lere kötü diyenleri hiç anlamıyorum.

Ben bir zamanlar Note 4 kullanıyordum yıl 2021 2022 gibi sosyal medyada yağ gibi akıp gidiyordu Android'lere kötü diyenleri hiç anlamıyorum.

J5 Prime'dır eski modellerdir o dönemdeki iPhone modellerine göre berbatlardı pil veya performans olarak belki kapışırdı fakat zamanla kasmalar, kötü kamera, kötü işletim sistemi... iPhone o dönemde tercih edilirdi geçen yıla kadar bende iPhone 6 kullanıyorum çok F/P telefon fakat bu dönemde iPhone almak akıl olayı değil.

J5 Prime'dır eski modellerdir o dönemdeki iPhone modellerine göre berbatlardı pil veya performans olarak belki kapışırdı fakat zamanla kasmalar, kötü kamera, kötü işletim sistemi... iPhone o dönemde tercih edilirdi geçen yıla kadar bende iPhone 6 kullanıyorum çok F/P telefon fakat bu dönemde iPhone almak akıl olayı değil.

Haklısınız iPhone 11 bile 22.000 lira.

Geri
Yukarı