iPhone 7 Plus arka kamera sorunu

ModernHarmony18

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7-10750H
GTX 1650 SUPER 4GB
16,0 GB
Meslek
Teknisyen
Cihaz ilk açıldığında arka kamera 1X 2X video vs tüm özelliklerde 1 dakika 30 saniye kadar çalışıyor sonra donuyor. Bazen düzeliyor, bazen siyah ekrana geçiyor. Ön kamerada sorun yok çalışıyor fakat arka kamera çoğunlukla siyah ekran veriyor. Böyle bir sorunla karşılaşan veya çözebilen var mı maliyeti ne kadar tutar garantisi bitti?

Cihaz ilk açıldığında arka kamera 1X 2X video vs tüm özelliklerde 1 dakika 30 saniye kadar çalışıyor sonra donuyor. Bazen düzeliyor, bazen siyah ekrana geçiyor. Ön kamerada sorun yok çalışıyor fakat arka kamera çoğunlukla siyah ekran veriyor. Böyle bir sorunla karşılaşan veya çözebilen var mı maliyeti ne kadar tutar garantisi bitti?

Kameranın değişmesi gerek. Fiyatını tam hatırlayamıyorum.

Kamera değişimi 150 veya üzeri tutar. 20 TL de kamera arka camı ve 10 TL falan da yapıştırıcı. En ucuz 180 en fazla 200'e mal olur diye düşünmekteyim. Ayrıca siz yapmazsanız işçilik de 30-50 arasında değişir.

Kamera değiştirdim ama sorun düzelmedi aynı devam ettiği için geri orjinal kamerasını taktım

Geri
Yukarı