iPhone 7 Plus çekilen fotoğraflar kaydedilmiyor

ugurkerembal

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Şöyle bir sorunum var; ne çekmiş olduğum fotoğraf ne de ekran resmi aldığım hiçbir fotoğraf galerime kaydolmuyor. Galerimde önceden kaydetmiş olduğum videolara tıkladığımda bulanık gözüküyor açılmıyor ve ortada bir şey dönüyor video açılmıyor. Önceden kaydedilmiş fotoğraflarda da bulanıklık oluyor. Bu sorunu birkaç saatliğine çözebiliyorum ancak günde 2-3 kere telefonu yeniden başlatmam gerkiyor. Yeniden başlatınca sorunsuz kullanıyorum her şeyi hiçbir sorun olmuyor. Ama belli ki bir sorun var sürekli telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Ne önerirsiniz sorun ne olabilir, yetkili bir servise mi göstereyim sizce? Aşağıda eklemiş olduğum ekran resminde tekefonda ayarlardan hakkında bölümünde parçalar, videolar, fotoğraflar kısmında "Yükleniyor..." yazıyor galeriye bir şey kaydedemediğim ve olan şeylere ulaşamadığım zaman.

1623426569247.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam karalamışsınız ama birçoğu gözüküyor. Haberiniz olsun dedim. Ayrıca kontrastı vs. ayarlayarak bu tür karalamaların arkasını okuyabiliyorlar.

Hocam karalamışsınız ama birçoğu gözüküyor. Haberiniz olsun dedim. Ayrıca kontrastı vs. ayarlayarak bu tür karalamaların arkasını okuyabiliyorlar.
Ekran ışığını açınca gözüktü. Ekran ışığını kısıkta kullandığımdan gözükmemişti. Teşekkür ederim uyarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı