iPhone 7 vs iPhone 7 Plus

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Arkadaşlar ikinci el, yenilenmiş ya da sıfır iPhone 7 Plus veya iPhone 7 alma düşüncesi içerisindeyim. Sizce hangisini almalıyım? Eleştirirseniz sevinirim.

İphone 7 plus vs İphone 7
3gb ram -2 gb ram
1080x1920 (FHD) Piksel - 750x1334(HD+)Piksel
2900 mAh-1960 mAh
5.5 inc-4.7inc
Ve arada 700-800 tl fiyat farkı bulunmaktadır.

Arkadaşlar ikinci el, yenilenmiş ya da sıfır iPhone 7 Plus veya iPhone 7 alma düşüncesi içerisindeyim. Sizce hangisini almalıyım? Eleştirirseniz sevinirim.
Yenilenmiş ve 12 ay garantili iphone alacaksanız ekranlarının A+ kalite yan sanayi olduğunu belirteyim. O yüzden ikinci el alın. Şuan ikinci el sitelerinde ortalama bir Iphone 7 fiyatı 1900 - 2100 arasıdır. 7 Plus ise 3000-3500 arası geziyor. Bence 64 veya 128 GB 6S Plus alın, gerçekten performans ve ön tasarım olarak farkı hissetmeyeceksiniz. 7 almaktansa 6s Plus öneririm. Tabi gönül 7-8 Plus ister.

7 Plus al. Eğer bütçene uygunsa ve cihaz temizse tabii. Ben 7 kullanıyorum, memnunum ama keşke Plus alsaydım. En azından çift kamera faydasını görürdüm. Ayrıca büyük ekran daha iyi olurdu benim için.

Yenilenmiş ve 12 ay garantili iphone alacaksanız ekranlarının A+ kalite yan sanayi olduğunu belirteyim. O yüzden ikinci el alın. Şuan ikinci el sitelerinde ortalama bir Iphone 7 fiyatı 1900 - 2100 arasıdır. 7 Plus ise 3000-3500 arası geziyor. Bence 64 veya 128 GB 6S Plus alın, gerçekten performans ve ön tasarım olarak farkı hissetmeyeceksiniz. 7 almaktansa 6s Plus öneririm. Tabi gönül 7-8 Plus ister.
A+ Kalite yan sanayi ne demek?

Orijinal olmayan, yan sanayi ama kaliteli olan demek. Renkler orijinal ekrana göre bir tık daha cansız ve soluk oluyor, dokunmatik %20 daha az akıcı çalışıyor. 130 -150 lira civarında bir fiyatı var.

7 Plus al. Eğer bütçene uygunsa ve cihaz temizse tabii. Ben 7 kullanıyorum, memnunum ama keşke Plus alsaydım. En azından çift kamera faydasını görürdüm. Ayrıca büyük ekran daha iyi olurdu benim için.
Ben de iPhone 7 kullanıyorum ve performansından memnunum fakat iPhone 7 Plus ile arasındaki fiyat farkı 850 TL olduğu için almamıştım. Hatamı yaptım acaba?

Ben de iPhone 7 kullanıyorum ve performansından memnunum fakat iPhone 7 Plus ile arasındaki fiyat farkı 850 TL olduğu için almamıştım. Hatamı yaptım acaba?
Yoo hata değil de yani almışken büyük ekran ve çift kamera olayına da sahip olmak lazımdı bence. Ama dediğin gibi 7 modeli ile şu an gayet memnunum. Herhangi bir eksikliğini çekmiyorum şu an açıkçası. Benimkisi biraz daha fazlasını istemek sadece o kadar. Yoksa 7 modeli çok çok yeterli bir model bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı