iPhone 7 Plus hala alınır mı?

lilpump

Kilopat
Daha fazla  
Babam için 1-2 sene götürecek bir telefon lazım aklıma bu telefon geldi, sizce 1-2 sene götürür mü? WhatsApp ve Instagram kullanacak sadece oyun vs. yok.

Babam için 1-2 sene götürecek bir telefon lazım aklıma bu telefon geldi, sizce 1-2 sene götürür mü? WhatsApp ve Instagram kullanacak sadece oyun vs. yok.

Geçen sene 7 vardı. PUBG bile oynatıyordu ısınıyor falan ama oynatıyordu. Yani eğer ki bütçe yoksa ve idareten alıyorsa alınır. Fiyatı da uygunsa alınır. Emin ol sınıfındaki Android'ler yanında çöp kalır. Gerek kamerası gerek hızı. Şu an 5S kullanıyorum bu bile Instagram'da YouTube'da götürüyor beni ara sıra hafif kasma oluyor. O da depolamadan. Yani bütçe kısıtlı ise iPhone her türlü alınır.

Tabii ki alınır. Temiz bir cihaz bulursanız, arkadaşımın telefonundan biliyorum gayet hızlı bir model hala. Oyun falan da oynanabilir sadece sosyal medya ile sınırlı değil :)

Tabii ki alınır. Temiz bir cihaz bulursanız, arkadaşımın telefonundan biliyorum gayet hızlı bir model hala. Oyun falan da oynanabilir sadece sosyal medya ile sınırlı değil :)

Peki bu bazı sitelerde yenilenmiş olarak satılan telefonlar nasıldır? Onlardan almayı düşünüyorum çoğu kişi telefondan memnun sadece şarj aleti ve kulaklıktan memnun değil ama onlar da problem değil gibi duruyor.

Peki bu bazı sitelerde yenilenmiş olarak satılan telefonlar nasıldır? Onlardan almayı düşünüyorum çoğu kişi telefondan memnun sadece şarj aleti ve kulaklıktan memnun değil ama onlar da problem değil gibi duruyor.
Yenilenmiş adı altında satılan ürün tecrübem yok maalesef ama yorumların geneli olumluysa alınabilir tabii ki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı