iPhone 7 Plus hala alınır mı?

6S Plus 2 sene idare eder de kime göre neye göre? iOS 13'ü almayacağı söyleniyor. PUBG'yi yüksek ayarlarda da oynatır.
Benim istediğim Pubg oynatsın yeterli ve de 2 yıldan kast ettiğim günlük kullanımda uygulamaları akıcı kullanabilirim değil mi? WhatsApp, Instagram vs.) Dediğim gibi Pubg oynatıyorsa eminsen sana güvenerek sipariş vereceğim.

Ben iPhone 6'da PUBG oynuyorum. 6S Plus'ta da oynarsın herhalde. 6S'te arkadaşım yüksek ayarlarda oynuyor fakat 6S Plus'ı birinci elden denemedim, kesin konuşamam.

Telefon seçmek için yeni konu açmalısın. 6S Bende var PUBG hepsi yüksek ve sıfır kasma. 5S bile PUBG açıyor 6 bile rahat rahat açıyor. Güncelleme olarak ben İOS 13'ü alacağını düşünüyorum. Böyle bir şey olursa Apple batmayı hak eder bence. Zaten telefonu alanların %70-%80 gibi bir oran güncelleme desteği var diye alıyordur.

Arkadaşlar tekrar fikir değiştirdim, iPhone 7 Plus sipariş verdim.Yardımcı olan herkese teşekkürler.Konu kilit!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı