iPhone 7 Plus hala alınır mı?

İphone 6S kullanıcısıyım halen güncelleme almakta ve halen stabil bir cihaz youtubeda bir çok videoları mevcut ne bir takılma ne bir kasma mevcut. Bu modeli 2 yıldır kullanıyorum cayır cayır çalışmakta ve oyunlardada banamısın demiyor. Daha geçen haftamı ne güncelleme geldi. Apple telefonlarını android gibi 1-2 senede bırakmıyor emin olun. Elimdeki telefon 2015te çıkmasına rağmen halen güncelleme alıyor. Örnek vereyim İos 12 güncellemesini iphone 5s bile aldı gerisini siz düşünün.
Hocam telefonun Fortnite performansı nasıl acaba?

Neden alınmasın. Bence en az 6S'in 1-2 sene gideri var. iOS seviyorsan benim gibi al tabii. Oyunlarda daha tatmin edici geliyor bana nedense Android'e göre.

Hocam telefonun Fortnite performansı nasıl acaba?

Fortnite hiç oynamadım açıkçası o yüzden bir yorum yapmam yanlış olur oyun ve telefon adına. Ama PUBG oyununda aşırı akıcı şekilde oynadım. Hatta beraber oynadığım ev arkadaşım İphone SE modeliylede gayet rahat bir şekilde oyun keyfi sürdürdü.

Samsung sadece amiral gemisi modellerine tatmin edici bir güncelleme desteği sağlıyor ki o da hiçbir zaman Apple kadar olmadı.

Arkadaşlar 7 plus almaktan vazgeçtim şimdilik.Düşündümde 4.000 TL telefona vermek saçma geldi.Beklentilerimi düşürdüm 6s Plus 32 GB almak istiyorum 2 sene idare eder mi ve de Pubg oynatır mı orta ayarlarda?

6S Plus 2 sene idare eder de kime göre neye göre? iOS 13'ü almayacağı söyleniyor. PUBG'yi yüksek ayarlarda da oynatır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı