iPhone 7 Plus IOS 15.4.1 yüklenmeli mi?

Civan63

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben şu an IPhone'umu iOS 15.3.1 sürümünde kullanıyorum ve 15.4.1 güncellemesi geldi sizce sürümü güncellemeli miyim? Performans kaybı, ısınma gibi sorunlar olur mu?

6s Plus kullanıyorum. Son sürümdeyim. Hafıza dışında sorunum yok. (telefonum 16 gb 10 gb'ı iOS kaplıyor)

14.8 deysen kal derim ama (Jailbreak yapmak istersen) 15 deysen güncelle hem güvenlik açıkları hem de performans artar. (boşuna yayınlamıyorlar)

14.8 deysen kal derim ama (Jailbreak yapmak istersen) 15 deysen güncelle hem güvenlik açıkları hem de performans artar. (boşuna yayınlamıyorlar)

Hocam performans artmiyor ben sana diyeyim. Getirdikleri yenilikler ve ozellikller iOS icin her turlu maksatta geride kalan telefonlarda yavas calisiyor. Ayni seyi ben deneyimledim ondan soyluyorum artik iyice yavasliyor telefonlar geride kalan telefonlar yani kisaca:
iPhone güncelleme yapınca yavaşlar mı?

Yani cihazınızdaki uygulamaların çalışma optimizasyonları, her uygulama güncellemesiyle daha yeni iPhone modelleri için yapılıyor. Bu da GPU ve CPU çalışmasında bir sorun olmasa da, uygulamalar yavaş çalıştığı için telefonunuzun yavaşlaması etkisi yaratıyor.

Kisaca guncellemeleri eski telefonlarada ayarliyalim havasi yok onlarda telefonun yavassa yenisini al mantigi var

15.4’e göre çok çok daha iyi bende. Pil kullanımı 15.4 sürümünde rezaletti. Ayrıca önbellekte tutulan veri 15.4 sürümünde çok yüksek boyuta sahipti. 15.4.1 sürümüyle düzeltmişler.

15.4’e göre çok çok daha iyi bende. Pil kullanımı 15.4 sürümünde rezaletti. Ayrıca önbellekte tutulan veri 15.4 sürümünde çok yüksek boyuta sahipti. 15.4.1 sürümüyle düzeltmişler.
Ben 15.3.1 kullanıyorum şuan sizin 15.4 sürümünde karşılaştığınız sorunlar 15.3.1 de oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı