iPhone 7 Plus telefon değiştirilmeli mi?

Karaked7960

Centipat
Daha fazla  
Elimde iPhone 7 Plus var. Telefon 32 GB ve eski olduğu için sorun yaşıyorum beni tatmin etmiyor ben de telefonumu satıp 2.el olarak yurt dışı Xiaomi Redmi 12 8/128 almayı düşünüyorum sizce telefonumu değiştirince bir sıkıntı yaşar mıyım?
Biliyorum telefon fiyat performans ürünü çok bir şey beklemiyorum günlük aktif kullanıcıyım 2 saat oyun 3-4 saat YouTube, web sitelerinde geziyorum bu duruma göre sizin de fikrinizi almak isterim.

Hem Xiaomi hem de üvey evlat muamelesi çektiği Redmi serisi. Dostum bu hatayı yapma. Butceni soyle, başka önerelim.

Maalesef 6.000 lirayı aşan bir bütçem yok.

7 Plus'tan sonra artık orta segment veya üst fark etmeksizin ne alırsanız işinizi görür daha tatmin eder.

Hocam çok kararsız kaldım bazı yerlerde almayın YouTube'da bile donuyor diyorlar bazıları da alın Mobile oyunlarda iyi değerler veriyor diyorlar.

Yeni iPhone için değiştirilebilir. Android tavsiye etmiyorum.

Maalesef iPhone 8 bile 7.000 TL.

Samsung al geç.

Hocam Samsung'un üst segmentleri iyi 6.000 TL gibi bir bütçeyle A04 gibi bir model vardı ve hiç iyi değil maalesef.

6000'lik diğer bütün telefonlar iPhone 7'den yavaş ve hantal olur, akıcılık anlamında sizi üzer.

Hocam telefonun yer yani depolama alanı yok gibi bir şey ve sadece ana menüde akıcı oyun veyahut Instagram gibi yerlerde bile kasıyor.

Geri
Yukarı