Iphone 7 Plus Uygulama Hücresel Veri Kullanımı Göstermeme Sorunu

Mazotçu

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel Core I7 13700K
Anakart : ASUS TUF GAMING Z790 D4
Ekran Kartı : Zotac RTX 4080 Trinity
RAM : Corsair Vengeance RGB RT 16x2 GB DDR4 3600 MHz
SSD : Kingston KC3000 1TB - Corsair MP510 480 GB
Kasa : Xigmatek EN9726 Prosper
Güç Kaynağı : Corsair RM850X 850W 80+ Gold
İşlemci Soğutucu : Cooler Master Masterliquid ML240L
Mouse : HyperX Pulsefire FPS Pro
Kulaklık : Razer Kraken V3 HyperSense
Klavye : Corsair K70 MK2
Iphone 7 Plus alalı 2 gün oldu. Ondan öncesinde Iphone 6 kullanıyordum. Aşağıda bulunan fotoğraftaki gibi kullanılan uygulamaların tükettiği hücresel verilerin miktarları yazmıyor. Ağ ayarlarını sıfırlama olayını yaptım fakat herhangi bir değişiklik olmadı sorunum hala devam etmekte. Ios 11.3.1 kullanıyorum. Düzeltme imkanı var mıdır?
5566EB74-B3DC-44B4-B36E-F33A0C3D65A8.png

Iphone 7 Plus alalı 2 gün oldu. Ondan öncesinde Iphone 6 kullanıyordum. Aşağıda bulunan fotoğraftaki gibi kullanılan uygulamaların tükettiği hücresel verilerin miktarları yazmıyor. Ağ ayarlarını sıfırlama olayını yaptım fakat herhangi bir değişiklik olmadı sorunum hala devam etmekte. Ios 11.3.1 kullanıyorum. Düzeltme imkanı var mıdır?
Eki Görüntüle 294710
iTunes üzerinden "Geri yükle" işlemi yaparak düzeltebilirsiniz.

Eki Görüntüle 294710
iTunes üzerinden "Geri yükle" işlemi yaparak düzeltebilirsiniz.

iTunes üzerinden Ios 11.3.1 düzgün bir şekilde kurdum. Daha sonrasında iCloud üzerinden iPhone 6 yedeklerimi aldım. Dediğiniz şekilde yapınca tekrardan yedeklemeleri yükleyince aynı sorunun oluşacağını düşünüyorum. Başka yolu olabilir mi ?

iTunes üzerinden Ios 11.3.1 düzgün bir şekilde kurdum. Daha sonrasında iCloud üzerinden iPhone 6 yedeklerimi aldım. Dediğiniz şekilde yapınca tekrardan yedeklemeleri yükleyince aynı sorunun oluşacağını düşünüyorum. Başka yolu olabilir mi ?
iCloud yüklemelerini almayacaksınız direk yeni iphone olarak ayarlayacaksınız. Önceki veriler sorun yaratabiliyor. Resimleri ve videoları "Windows için iCloud" programı ile indirebilirsiniz.

iCloud yüklemelerini almayacaksınız direk yeni iphone olarak ayarlayacaksınız. Önceki veriler sorun yaratabiliyor. Resimleri ve videoları "Windows için iCloud" programı ile indirebilirsiniz.

Anladım hocam tek çaresi o gibi duruyor. Aslında basit gibi de dursa takıntı haline geldi bana. İlginiz ve bilginizden ötürü sağolun en kısa zamanda dediğiniz gibi yapacağım.

Anladım hocam tek çaresi o gibi duruyor. Aslında basit gibi de dursa takıntı haline geldi bana. İlginiz ve bilginizden ötürü sağolun en kısa zamanda dediğiniz gibi yapacağım.
Rica ederim iyi geceler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı