iPhone 7 Plus vs iPhone 8

• Konuyu başlatan Neith
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B

Neith

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar iPhone 7 Plus veya 8'e geçmeyi düşünüyorum. Telefonda Clash Royale bile oynamıyorum. (iOS'a geçme nedenim Android cihazlarda sosyal medyadaki kalite kaybı yüzünden )sadece Instagram, WhatsApp, Spotify arada YouTube vs. için kullanıyorum ve de 7 Plus ile 8 hemen hemen aynı fiyat bandında hangisini tercih etmeliyim? İyi forumlar!

Ek olarak: Şu an kullandığım cihaz Redmi Note 8 ekran gövde oranı ise 6.3 inch.

iPhone 8 CPU, GPU, kamera, güncellik ve hızlı şarj olarak daha iyi. 7 Plus ise ekran, batarya ve RAM olarak daha iyi. Ben tercihimi 8 modelinden yana kullanırdım.

Sade ve güzel anlatımınız için teşekkür ederim hocam :)
Bence 7 Plus geçin 8'den çok daha iyi.

Edit: Hızlı şarj ve kablosuz şarj teknolojisini seviyorsanız 8 de alabilirsiniz.

Hocam hızlı şarj teknolojisini seviyorum, kablosuz şarj kullanmıyorum.

Hocam hızlı şarj teknolojisini seviyorum, kablosuz şarj kullanmıyorum.

Daha önceki telefonunuz büyük olduğu için 7 Plus önerdim.
Ayrıca 7 Plus'ı 8'den ayıran özellikler:
1080p, batarya, CPU frekansı, boyut, RAM, tasarım çeşitliliği, servis ve uygulamalar.
8 ve 7 Plus arasında 4 puan fark var. 2 GB RAM üzebilir. Telefon küçük gelebilir.
7 Plus 2016 da çıkmışken 8 ise 2017 de çıkmıştır.
Saydığım özellikler 8'den daha iyi.

bir tık daha güncel kalmak isterseniz 8 alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 8 Modelini kullanıyorum memnunum biraz bataryası sıkıntı. Ama okulda olduğum için şarkı dinlemek , Instagram'da gezmek ve bazen Clash Royale oynamak dışında bir şey yapmıyorum. Zaten hızlı şarj desteği var diğer telefonlara nazaran çok daha hızlı şarj oluyor. iPhone 8,7 Plus'dan daha güncel. Kamerası konusunda da günümüzdeki Android telefonlara taş çıkarır. Ama 7 Plus kullanmadığım için aralarında ne fark var bilmiyorum Son olarak işlemcisi de 7 Plus'dan daha iyi. RAM kullanacak ve telefonla çok ilgilenecek biriyseniz 7 Plus alın. Ben sizin yerinizde olsam 8 alırdım.

iPhone 8 modelini kullanıyorum memnunum biraz bataryası sıkıntı. Ama okulda olduğum için şarkı dinlemek, Instagram'da gezmek ve bazen Clash Royale oynamak dışında bir şey yapmıyorum. Zaten hızlı şarj desteği var diğer telefonlara nazaran çok daha hızlı şarj oluyor. iPhone 8,7 Plus'dan daha güncel. Kamerası konusunda da günümüzdeki Android telefonlara taş çıkarır. Ama 7 Plus kullanmadığım için aralarında ne fark var bilmiyorum son olarak işlemcisi de 7 Plus'dan daha iyi. RAM kullanacak ve telefonla çok ilgilenecek biriyseniz 7 Plus alın. Ben sizin yerinizde olsam 8 alırdım.

Sağ olun hocam teşekkür ederim.

iPhone 8 modelini kullanıyorum memnunum biraz bataryası sıkıntı. Ama okulda olduğum için şarkı dinlemek, Instagram'da gezmek ve bazen Clash Royale oynamak dışında bir şey yapmıyorum. Zaten hızlı şarj desteği var diğer telefonlara nazaran çok daha hızlı şarj oluyor. iPhone 8,7 Plus'dan daha güncel. Kamerası konusunda da günümüzdeki Android telefonlara taş çıkarır. Ama 7 Plus kullanmadığım için aralarında ne fark var bilmiyorum son olarak işlemcisi de 7 Plus'dan daha iyi. RAM kullanacak ve telefonla çok ilgilenecek biriyseniz 7 Plus alın. Ben sizin yerinizde olsam 8 alırdım.

Sağ olun hocam teşekkür ederim.

Hocam IP 8 de sabah %100 şarj ile çıktığınızda eve yüzde kaç şarj ile dönüyorsunuz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı