iPhone 7 Plus vs iPhone 8

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Başlık değişmesin. iPhone 7 var şu an ve mikrofon sorununu çözemiyorum. Yaptırıyorum bozuluyor. Bu yüzden 8 düşünüyorum onlarda bu sorun yok. 7 Plus ne alemde kullanan var mı? 7'de olan sorun Plus modelinde de olur sanırım. Teşekkürler.

Abi cidden başlığı değiştirmişler ya. Mükemmelsiniz moderatörler. Ben ikisini karşılaştırmak istemedim hangisi sorunsuz dedim.

Başlık değişmesin. iPhone 7 var şu an ve mikrofon sorununu çözemiyorum. Yaptırıyorum bozuluyor. Bu yüzden 8 düşünüyorum onlarda bu sorun yok. 7 Plus ne alemde kullanan var mı? 7'de olan sorun Plus modelinde de olur sanırım. Teşekkürler.

Abi cidden başlığı değiştirmişler ya. Mükemmelsiniz moderatörler. Ben ikisini karşılaştırmak istemedim hangisi sorunsuz dedim.
Klasik technopat sosyal adminleri :D

7 Plus'ta olmaz diye düşünüyorum. Zamanında 7 Plus kullanmıştım ama güncel olması açısından 8 almanız daha mantıklı olur bence.
Önceden Redmi Note 7 kullanıyodum ama alıştım 7'nin ekranına. Ben ne olur ne olmaz 8 alayım da yine o tamircinin bozuk ellerine düşmeyeyim :D

8 daha güncel zaten. Ekran takıntınız yoksa onu alın. Ben de 7 kullanıyorum mikrofon sorunu dediğiniz nedir hocam?

Geri
Yukarı