iPhone 7 Plus'dan Xiaomi Note 9 Pro'ya geçilir mi?

Mubarhack

Decapat
Arkadaşlar 4 sene önce ilk çıktığı zamanlar 7 Plus 32 GB aldım fakat gerek pil ömrü gerek depolama gerek ekran büyüklüğü olarak 7 plusımdan soğudum. Note 9 Pro 128 GB hoşuma gitti. Sizce geçmeli miyim? 7 Plus'ı 3300'e satın alacaklar direk Hepsiburada'dan alacağım para vermeden Note 9 Pro'yu. oyun oynamıyorum bi clash of clansa arada bakarım, foto çekerim instagram ve wp kullanıyorum.

Son düzenleme:
Xiaomi Note 8 PRO sahibiyim telefondan memnunum, iPhone 6 Plus'dan geçmiştim. Artık iPhone beni bütçe olarak biraz zorlar. alirsam X ve üzeri düşünüyorum ve iPhone'u gerçekten özlüyorum, demek istediğim, bütçeniz varsa daha üst bir model iPhone'a upgrade edin cihazınızı. 2. El olarak kendiniz satabilirsiniz ucuza gitmesin cihazınız. Bu arada Note 8 PRO ile ilgili merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Note 9 PRO ile benzerlikler taşıyor.

iPhone 7 plusnuz değerinin altında gidiyor bence yapmayın pişman olursunuz. Daha yüksek fiyata satıp 64 veya 128'lik iPhone bakabilirsiniz? Performans açısından fark eder zaten.

Teşekkür ederim fiyatının üzerinde satmaya çalışacağım fakat çok fazla temiz ve 3750 gibi fiyatlara 7 Plus olunca bu kadar inmek zorunda kaldım. Öneriniz için teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki fazla param olsun yine iPhone alayım. Ama cidden çok fazla para.
Xiaomi Note 8 Pro sahibiyim telefondan memnunum, iPhone 6 Plus'dan geçmiştim. Artık iPhone beni bütçe olarak biraz zorlar. Alirsam X ve üzeri düşünüyorum ve IPhone'u gerçekten özlüyorum, demek istediğim, bütçeniz varsa daha üst bir model IPhone'a upgrade edin cihazınızı. 2. el olarak kendiniz satabilirsiniz ucuza gitmesin cihazınız. Bu arada Note 8 Pro ile ilgili merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Note 9 Pro ile benzerlikler taşıyor.

Bende özleceğim eminim ama ekran ve pil konusunda sanmıyorum 7 Plus'ı özleyeceğimi büyük ekran cezbediyor beni ve pil çok sıkıntı pil yüzdesi 85 olmasına rağmen gün boyu yetmiyor. Üst model alabilsem cidden iPhone başka bir şey alıştım fazlasıyla ama iş güç sahibi oluncaya kadar pil ve ekranı iyi olan bir telefona geçmeyi düşünüyorum çok fazla araştırdım. 9 Pro işimi 2 sene rahat görür zaten en az 1 sene görse yeterli öğrenciliğim bitinceye kadar. Önerileriniz için teşekkür ediyorum. Kasma donma veya herhangi bir sıkıntısı var mı kamerası falan?

Teşekkür ederim fiyatının üzerinde satmaya çalışacağım fakat çok fazla temiz ve 3750 gibi fiyatlara 7 Plus olunca bu kadar inmek zorunda kaldım. Öneriniz için teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki fazla param olsun yine iPhone alayım. Ama cidden çok fazla para.

Bende özleceğim eminim ama ekran ve pil konusunda sanmıyorum 7 Plus'ı özleyeceğimi büyük ekran cezbediyor beni ve pil çok sıkıntı pil yüzdesi 85 olmasına rağmen gün boyu yetmiyor. Üst model alabilsem cidden iPhone başka bir şey alıştım fazlasıyla ama iş güç sahibi oluncaya kadar pil ve ekranı iyi olan bir telefona geçmeyi düşünüyorum çok fazla araştırdım. 9 Pro işimi 2 sene rahat görür zaten en az 1 sene görse yeterli öğrenciliğim bitinceye kadar. Önerileriniz için teşekkür ediyorum. Kasma donma veya herhangi bir sıkıntısı var mı kamerası falan?
Hayırlısı olsun. Ben memnunum mevcut telefonumdan, gayet akıcı. Donma, kasma vs yok. Miui arayüzü 12 güncellemesinden sonra yeni animasyonlsrla daha renkli hale geldi. Şarj konusunda çok rahat edeceksiniz hocam. Hatta başlarda Xiaomi fanı olmanız kuvvetle muhtemel :) Bu arada Mi Note 10 Lite'a da göz atın. Lite takisina aldanmayın. O da güzel bir telefon.

Note 9 Pro kullanıyorum, iPhone'dan geçince iPhone'u özleyeceğin tek kısım yazılım kısmı. Ama çok büyük bir sorun olabileceğini düşünmüyorum, güncelleme yapmazsan Xiaomi üzmez. Her güncellemede garip garip sorunlar çıkıyor, kamera pil ve performans olarak çok iyi bir telefon Note 9 Pro.

Hayırlısı olsun. Ben memnunum mevcut telefonumdan, gayet akıcı. Donma, kasma vs yok. MIUI arayüzü 12 güncellemesinden sonra yeni animasyonlsrla daha renkli hale geldi. Şarj konusunda çok rahat edeceksiniz hocam. Hatta başlarda Xiaomi fanı olmanız kuvvetle muhtemel :) bu arada mi Note 10 Lite'a da göz atın. Lite takisina aldanmayın. O da güzel bir telefon.

Vallahi baktım ona olmadı eski telefonla idare edip 10 Lite alabilirim ekranı AMOLED. Şu an o kadar bütçem maalesef yok. Kız arkadaşımda 8 Pro var oda Xiaomi fanı oldu :) bakalım telefonu bir satayım Teknosa'dan bir incelemek amaçlı bakmaya gideceğim.
Note 9 Pro kullanıyorum, IPhone'dan geçince IPhone'u özleyeceğin tek kısım yazılım kısmı. Ama çok büyük bir sorun olabileceğini düşünmüyorum, güncelleme yapmazsan Xiaomi üzmez. Her güncellemede garip garip sorunlar çıkıyor, kamera pil ve performans olarak çok iyi bir telefon Note 9 Pro.

Evet yazılımdan sıkıntı çekeceğimin farkındayım kardeşim. Cidden iOS yazılımı farklı bir de alışkanlık car fakat fiyatlar el yakıyor. Peki bu 9 Pro'larda kameraya toz kaçma sıkıntısı var mı? Öyle söyletiler varmış.

Vallahi baktım ona olmadı eski telefonla idare edip 10 Lite alabilirim ekranı AMOLED. Şu an o kadar bütçem maalesef yok. Kız arkadaşımda 8 Pro var oda Xiaomi fanı oldu :) bakalım telefonu bir satayım Teknosa'dan bir incelemek amaçlı bakmaya gideceğim.

Evet yazılımdan sıkıntı çekeceğimin farkındayım kardeşim. Cidden iOS yazılımı farklı bir de alışkanlık car fakat fiyatlar el yakıyor. Peki bu 9 Pro'larda kameraya toz kaçma sıkıntısı var mı? Öyle söyletiler varmış.
TR modellerinde oluyor genelde, yurt dışından getirip IMEI konusunu halledebilirsin. Evet saçma gelebilir ama gördüklerim bunu inandırıyor bana, kendim yurt dışı modelini kullanıyorum toz yok 2 ay oldu.

Tamam teşekkür ederim tavsiyeniz için. Dolar kuru malum bu fiyatlara en son çıkan amiral gemisi iPhone alırken şimdi orta segmente anca yetiyor para üzücü...

Yeni konular

Geri
Yukarı