iPhone 7 Plus'tan Samsung A71'e Geçilir mi?

iPhone 5S 2013 yılında çıktı ve 2020'ye kadar güncelleme aldı.
Samsung Galaxy S8 ise 22 Nisan 2017 de çıktı baktım 4 Mayıs 2020 de yazılmış haberde almayacağını duyurduklarını gördüm.
Yani güncelleme almıyor Android telefonlar bu da kasma, donma yaşatıyor.

Genel olarak yeni güncelleme çıktımı tüm markalarda o sorun meydana geliyor efenim. Aslında benim için performans ve kalite önemli.
O yüzden iPhone 7 Plus almıştım, gayet memnunum ama sıkıldım gibi bi durum var :)

Attan inip eşeğe binmek olur.
Kime göre neye göre? Oyun oynamıyorsa, dosya alışverişi yapıyorsa Android daha iyi bir seçim olacak. Ki oyun oynadığını da belirtmemiş.
Eğer PUBG oynamıyorsan hayatının hatasını yaparsın Android çok kötü
3 bin liralık ara model alıp, PUBG'de 15 bin TL'lik iPhone 12 Pro Max performansını vermiyor diye direkt Android'i gömmek kaç IQ gerektiriyor?

Android tarafındaki amiral cihazlarda oyunlarda kasma gibi bir durum yok. A71 modeli ise ağır oyunlar oynamak için tercih edilecek bir model değil. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

Kime göre neye göre? Oyun oynamıyorsa, dosya alışverişi yapıyorsa Android daha iyi bir seçim olacak. Ki oyun oynadığını da belirtmemiş.

3 bin liralık ara model alıp, PUBG'de 15 bin TL'lik iPhone 12 Pro Max performansını vermiyor diye direkt Android'i gömmek kaç IQ gerektiriyor?

Android tarafındaki amiral cihazlarda oyunlarda kasma gibi bir durum yok. A71 modeli ise ağır oyunlar oynamak için tercih edilecek bir model değil. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.
Kardeşim kendim android kullanıyorum sevmiyorum tavsiyede etmem ios'a geçmeyi düşünüyorum

Herkes kendince cevap veriyor zaten. Yorumum kendi adıma.

Geri
Yukarı