iPhone 7 reset tekrarlıyor ve açılmıyor

godlessiso

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, dün gece iPhone 7 telefonumu şarja takmamla başladı tüm olaylar. Telefonu şarja taktım ve kendi kendini resetlemeye başladı, pin kodu girme kısmı geldikten 2-3 saniye sonra kendiliğinden gidiyordu, şimdi ise Apple logosu görünene kadar geliyor ve resetliyor. iTunes üzerinden temiz kurulum yapmak istiyorum kurtarma modunda iken fakat yükleme esnasında da telefon kendini resetlediği için hiçbir işlem yapamıyorum ve bu durum cidden sinirimi bozdu. Daha önce bu sorunu yaşayan ve kurtulabilenlerden yardım istiyorum.
Yok mu yardımcı olabilecek, daha önce bu sorunu yaşamış kişiler? Gerçekten berbat haldeyim şu an hiçbir işlem yapamıyorum. :/

Son düzenleme:
Merhaba, dün gece iPhone 7 telefonumu şarja takmamla başladı tüm olaylar. Telefonu şarja taktım ve kendi kendini resetlemeye başladı, pin kodu girme kısmı geldikten 2-3 saniye sonra kendiliğinden gidiyordu, şimdi ise Apple logosu görünene kadar geliyor ve resetliyor. iTunes üzerinden temiz kurulum yapmak istiyorum kurtarma modunda iken fakat yükleme esnasında da telefon kendini resetlediği için hiçbir işlem yapamıyorum ve bu durum cidden sinirimi bozdu. Daha önce bu sorunu yaşayan ve kurtulabilenlerden yardım istiyorum.
Yok mu yardımcı olabilecek, daha önce bu sorunu yaşamış kişiler? Gerçekten berbat haldeyim şu an hiçbir işlem yapamıyorum. :/
Telefonun garantisi varsa servise başvurmanızı öneririm. Donanımsal bir problem olabilir. Kurtarma işleminde yeniden başlatması saçma geldi bana.

Donanımsal bir problem gibi gözüküyor bakmadan bir şey söyleyemeyiz anakart arızası olabilir NAND değişimi gerekebilir bilemiyorum.
Apple anakart arızası dedi fakat aynı gün içinde telefon açıldı gayet de kullanılıyordu ve şarja takıp birkaç saat bekledim. O süre içerisinde hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat yedeğimi geri yüklemek için iCloud'a giriş yapınca cihazım tekrardan gitti. Pazartesi günü de kendiliğinden açılmıştı ve yine yedeği yüklerken gitmişti. Herhangi bir fikriniz varsa belirtir misiniz? Cihazdaki belirtiler bunlar.

Apple anakart arızası dedi fakat aynı gün içinde telefon açıldı gayet de kullanılıyordu ve şarja takıp birkaç saat bekledim. O süre içerisinde hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat yedeğimi geri yüklemek için ICloud'a giriş yapınca cihazım tekrardan gitti. Pazartesi günü de kendiliğinden açılmıştı ve yine yedeği yüklerken gitmişti. Herhangi bir fikriniz varsa belirtir misiniz? Cihazdaki belirtiler bunlar.

Anakart üzerindeki komponentlerin biri veya birkaçı yanmış veya hasar almış olabilir hangisi olduğunu bilmek zor anakartı açınca gözle görülebilir tavsiyem iyi bir teknik servise götürmeniz rastgele bir telefoncu daha çok zarar verebilir Kadıköyde iyi teknik servisler var garantide sunuyorlar İstanbul dışındaysanız kargolayabilirsiniz internetten biraz araştırın derim.

Geri
Yukarı