iPhone 7 vs. Poco X3

Her yerde bunu gösteriyorsunuz da bu sonsuza dek devam etmez güncelleme alan telefonlar bunlar.
MIUI 10, 11, 12 kullandım. Yazılımı kötü, bunu kabul etmemekte ısrarcısınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, ben bir telefon alacağım. POCO X3 alabilecek kadar bütçem var, fakat YouTube'dan birkaç video izledim, iPhone 7 vs POCO X3 diye. Videoda çoğu zaman ya aynılar ya da iPhone 7 önde. Sizce hangisini almalıyım? (ikisi de 128 GB.)

Hocam POCO X3'ü öneririm ben ekran yenileme hızı önemli ise hem bazı 12 nmlik telefonlar gibi de ısınmaz. Daha uzun ömürlü olur sizi üzmez. IPhone'lar ise çok çok kaliteli cihazlar bunu herkes biliyor ama iPhone 7'ye güncelleme artık gelmeyecek yakın bir zaman içinde yani artık tercih edilmez bana göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Harbi takıntı bu başka bir şey değil gömmek için.

MIUI 10 kötü mü?

Evet 11 ve 12 kötü ama 10? Hocam siz abartmışsınız :d bir de sürekli aynı videoyu gönderip durmayın biz size bir ton şey söylüyoruz aynı videoyu gönderiyorsunuz yazılım diyorsunuzrealme 7 de 12 nm bir işlemci yok mu onu da söyleseniz keşke.

MIUI 10 kötü mü?

Evet 11 ve 12 kötü ama 10? Hocam siz abartmışsınız :d bir de sürekli aynı videoyu gönderip durmayın biz size bir ton şey söylüyoruz aynı videoyu gönderiyorsunuz yazılım diyorsunuzrealme 7 de 12 nm bir işlemci yok mu onu da söyleseniz keşke.
Anlamıyorsunuz ki, önünüze kanıt atıyorum, önceki konuda haklı olduğumu kabul etmiştiniz zaten.

Teknik servisim iPhone 7'ler yavaş yavaş çöp olmaya başladı kronik arızaları var eskimeye başladı güncelleme desteği bitecek daha güncel bir cihaz al.

Yazılım olarak Poco X3 çok kötü. Realme 7 tavsiye ederim, batarya olarak Poco X3 önde olarak 4 dakikalık bir fark bulunmakta, şarj olma süresinde Realme 7 önde olarak 30 dakikalık fark var. iPhone 7 kamera olarak memnun etse bile batarya olarak memnun etmeyecektir.
Hocam başka bir konuda daha gördüm sanırsam aynısını yazdığınızı, Realme ile anlaşma mı yaptınız ? :D , Poco X3' ün kamera performansı daha iyi, ama bir konuda haklısınız, kamera yazılımı berbat ötesi, ki şöyle bir olay var ben Google Cam kullanmayı düşünüyordum. Bataryanın dolum süresi çok takılacağım bir detay değil, Realme serisindeki telefonların kameraları hiç iç açıcı değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı