iPhone 7 vs. Poco X3

POCO X3 avantajları.

Ekran yenileme hızı.
Ekran dayanıklılığı.
Batarya büyüklüğü.
Kamera.
İşlemci mimarisi.
Suya dayanıklılık.
Toza dayanıklılık.
Radyo desteği.
Sar değeri.
Ekran gövde oranı.

Realme 7 avantajları.

Şarj hızı.
Yazılım.

ROM atmaktan bihaber fanboylara laf anlatmaya çalışmamak lazım.
ROM atmak garantiyi devre dışı bırakacaktır. Önceki mesajlarımı görmüşsünüz, atmış olduğum videoya bakabilirsiniz. Poco X3 kağıt üzerinde iyi.

Tam olarak anlamadım.

5 mesajdır size hiç 12nm bir telefon ile 8 nm telefon kullandınızmı diye sordum kaç defa farklı şeyler yazdınız alakasız videolar attınız sanki ben farklı bir şey söylüyormuşum gibi ona karşılık yazdım.

Hocam ben size ne diyeceğim cidden bilmiyorum iki telefonu da büyük ihtimal hiç kullanmamışsınız.
Daha 8 nm ve 12 nm telefon kullandınızmı ondan bile haberiniz yok.
Her yazdığımız şeye video atarak cevap veriyorsunuz.

Hiç kimse Realme 7'ye kötü dedi mi? Hayır.
Peki siz her seferinde POCO'ya kağıt üzerinde iyi aslında çok kötü deyip te sonra neden teknoloji konuşuyoruz istediğimi derim diyebiliyorsunuz.
(Bu arada dalga geçmek için söylemiyorum ama 2 günde 240 mesaj cidden büyük başarı tebrikler)

5 mesajdır size hiç 12nm bir telefon ile 8 nm telefon kullandınızmı diye sordum kaç defa farklı şeyler yazdınız alakasız videolar attınız sanki ben farklı bir şey söylüyormuşum gibi ona karşılık yazdım.

Hocam ben size ne diyeceğim cidden bilmiyorum iki telefonu da büyük ihtimal hiç kullanmamışsınız.

Peki siz her seferinde POCO'ya kağıt üzerinde iyi aslında çok kötü deyip te sonra neden teknoloji konuşuyoruz istediğimi derim diyebiliyorsunuz.
(Bu arada dalga geçmek için söylemiyorum ama 2 günde 240 mesaj cidden büyük başarı tebrikler)
Alakasız video falan değil, sen benden sıcaklık testleri istedin attım, eğer siz benle aynı düşüncedeyseniz boşuna tartışıyoruz demektir. Mesaj kasmak gibi bir amacım yok, isterse yetkililer silsin. Amacım insanlara yardımcı olmak, telefon tercihlerinde doğru yönlendirmek.

Herkese göre :)

Nanometre olayına neden bu kadar fazla takıldığınızı anlamadım.
Poco'nun tek sıkıntısı yazılım. Yazılımı güzel olsa mükemmel bir cihaz.

Ama bu kötü yazılımdan dolayı o nanometre değerleri bir şey ifade etmiyor.

Mesaj kasmak gibi bir amacım yok, isterse yetkililer silsin.

Yuh artık ya cidden yuh artık dalga geçmek için söylemiyorum diye o kadar söyledim tebrikler demek bile sizin için tartışma konusu sizinle cidden konuşulmaz cidden.
Ayrıca geriye gidip bakın 3 kere 8 nm işlemciye sahip bir telefon ile 12 nm işlemciye sahip telefonu karşılaştırdınızmı diye sordum hep başka yazdıklarıma cevap verip alakasız videolar attınız en sonunda attınız doğru videoyu.

Yuh artık ya cidden yuh artık dalga geçmek için söylemiyorum diye o kadar söyledim tebrikler demek bile sizin için tartışma konusu sizinle cidden konuşulmaz cidden.
Ayrıca geriye gidip bakın 3 kere 8 nm işlemciye sahip bir telefon ile 12 nm işlemciye sahip telefonu karşılaştırdınızmı diye sordum hep başka yazdıklarıma cevap verip alakasız videolar attınız en sonunda attınız doğru videoyu.
O zaman ben yanlış anladım, kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı