iPhone 7 vs. Poco X3

Poco X3 fiyatı 200 TL daha artmış, şimdi ne yapsam karar veremedim işte. Poco X3 benim için iyi bir seçenekti sonuçta halihazırda MIUI kullanıyorum pek sıkıntı çekmezdim fiyat avantajı vardı ama artık yok, Realme 7 evet güzel her konuda iyi ama kamerası almamak için tek sebep olabilir, Poco X3 veya Oppo Reno 4 kat kat iyi kameraya sahip, Oppo Reno 4'ten yanayım ama sizlerede bir sormak isterim, ColorOS nasıl bir yazılım bir fikrim yok iyi midir kötü müdür. Diğer telefonlara göre eksisi nedir.

Reno 4 fena değil. ColorOS güzeldir, bataryası küçük sadece biraz. Realme 7 almayın.

Bence M51 alın geçin.
1614580429547.png

Çoğu kişi gibi ısınmayı bahane etmişsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Realme 7 40.8, Xiaomi Poco X3 ise 40.4 derece.
Poco X3 fiyatı 200 TL daha artmış, şimdi ne yapsam karar veremedim işte. Poco X3 benim için iyi bir seçenekti sonuçta halihazırda MIUI kullanıyorum pek sıkıntı çekmezdim fiyat avantajı vardı ama artık yok, Realme 7 evet güzel her konuda iyi ama kamerası almamak için tek sebep olabilir, Poco X3 veya Oppo Reno 4 kat kat iyi kameraya sahip, Oppo Reno 4'ten yanayım ama sizlerede bir sormak isterim, ColorOS nasıl bir yazılım bir fikrim yok iyi midir kötü müdür. Diğer telefonlara göre eksisi nedir.
MIUI gibi bir yazılım değildir, çoğu kişiye göre Realme UI'dan iyidir.

Zamanında X3'e ısınamamıştım, yeni çıkmıştı çünkü.
Çoğu kişi gibi ısınmayı bahane etmişsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Realme 7 40.8, Xiaomi Poco X3 ise 40.4 derece.
Mediatek cihaz asla aldırmam. 1-2 yıla uygulamalar çöküyor, pili içiyor, kasmaya başlıyor, ROM atayım diyorsun işkence falan filan. Kendim deneyimlemiştim, Allah korusun.
MIUI gibi bir yazılım değildir, çoğu kişiye göre Realme UI'dan iyidir.
MIUI rezalet olacak kadar kötü değil, ama One UI hepsini tokatlar.

Mediatek cihaz asla aldırmam. 1-2 yıla uygulamalar çöküyor, pili içiyor, kasmaya başlıyor, ROM atayım diyorsun işkence falan filan. Kendim deneyimlemiştim, Allah korusun.

Ülkemizde MediaTek Helio G95'i kullanan tek telefon, sıcaklık değerlerinde çok fazla bir fark bulunmamakta. Başka bir MediaTek işlemcide sorun yaşadınız diye Realme 7'de sorun yaşayacağınızın bir kanıtı yok.

One UI kadar iyi bir yazılım yok bence de. Ama genel olarak premium olmayan Samsung telefonların kameraları çoğu konuda iyiyken çoğu konuda da kötü oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı