iPhone 7 vs. Poco X3

Hocam kafam karıştı, kamera performansında POCO X3 çok daha önde gibi duruyor, ikisi de yerine göre performans veriyor ikisi de yerine göre kalitede ama POCO X3'e biraz daha sıcak bakıyorum. Ama şöyle bir kuşkuya da düştüm aslında, POCO X3 firma tarafından denemelik çıkartılmış ve bir süre sonra unutulacak bir telefon gibi. Ama çoğunlukla işim kamerada olacak. Kararsızlıklar içerisindeyim.

Hocam kafanızın karışması normal POCO X3 kamera yönünden daha iyi duruyor öte yandan M51 de 7000 mAh batarya süper AMOLED MIUI'dan çok daha iyi bir yazılım (0'dan yüksek en azından :D ) ve detaylarla süslenmiş bir telefon.
Hocam bence M51 kamerası POCO X3'ün daha iyi olabilir o konuda pek bir bilgim yok ama M51 kamera haricinde her şey ile fark atmış gibi duruyor. Ben kameradan pek anlamam anlayan arkadaşlar size daha çok yardımcı olabilir. Sizde internetteki karşılaştırmalar izliyerek kafanıza yatanı alabilirsiniz (hocam bence hemen seçin yoksa ben 1 ay almamıştım karşılaştıra karşılaştıra)

Hocam kafanızın karışması normal POCO X3 kamera yönünden daha iyi duruyor öte yandan M51 de 7000 mAh batarya süper AMOLED MIUI'dan çok daha iyi bir yazılım (0'dan yüksek en azından :D ) ve detaylarla süslenmiş bir telefon.
Hocam bence M51 kamerası POCO X3'ün daha iyi olabilir o konuda pek bir bilgim yok ama M51 kamera haricinde her şey ile fark atmış gibi duruyor. Ben kameradan pek anlamam anlayan arkadaşlar size daha çok yardımcı olabilir. Sizde internetteki karşılaştırmalar izliyerek kafanıza yatanı alabilirsiniz (hocam bence hemen seçin yoksa ben 1 ay almamıştım karşılaştıra karşılaştıra)
Hocam şimdi son bir konu, dayanıklılık konusunda nasıl işler çıkarırlar? Su, toz gibi şeyler ve ekran sağlamlığı.

Hocam şimdi son bir konu, dayanıklılık konusunda nasıl işler çıkarırlar? Su, toz gibi şeyler ve ekran sağlamlığı.

Hocam POCO'su toz gibi şeylere sertifikası var M51 de yok ama M51 daha sağlam (diye biliyorum M51 kullanmadım POCO X3 kullanmıştım malzemelere bakarak söylüyorum) :D hocam çok kafa karıştırıcıymış bu arada. Sizin yerinize benim kafam karıştı yazarken.

Hocam bütçeyi artırma şansım yok maalesef :( Telefonda ilgimi çeken özellik kamera ve ekran yenileme hızı. Kamerasına pek ısınamadım iPhone 7 kamerası nerdeyse daha iyi performans veriyor gibi o yüzden iPhone 7 vs Poco X3 yazdım aslında
İphone 7 yerine İphone se2020 al 6 sene kafan rahat olsun derim. A13 biyonik çip var. 4K 60fps video. 60hz ekran gayet iyi bence. 4300 hatta 4000tl civarlarında bile var. şuan ikinci el bile tercih edebilirsin 3.500 - 4.000 arası

iPhone 7 yerine iPhone SE2020 al 6 sene kafan rahat olsun derim. A13 biyonik çip var. 4K 60FPS video. 60Hz ekran gayet iyi bence. 4300 hatta 4000TL civarlarında bile var. Şu an ikinci el bile tercih edebilirsin 3.500 - 4.000 arası.

Hocam bir dur 3500'e zor çıkardık :D
hocam cidden iPhone alırsa hiç üzülmez arkadaş hem sağlam hem kamerası iyi hem hızlı (5 sene şarzda oynadım şarzında sıkıntı yaşatmadı bir kere bile takılmadı sonra sinirlenip suyun içinde yüzdürmesem iPhone 4S i belki hala kullanacaktı annem :D en son iPhone 6 kullandım bilmiyorum 2020 SE nasıl ama arkadaşı üzmeyeceğinden %100 eminim.2.el ise bizim milletimiz bir eşyayı satıyorsa o eşya da %90 da sıkıntı vardır tanıdık birinden almazsa çok sıkıntı çıkartabilir.

Hocam bir dur 3500'e zor çıkardık :D
hocam cidden iPhone alırsa hiç üzülmez arkadaş hem sağlam hem kamerası iyi hem hızlı (5 sene şarzda oynadım şarzında sıkıntı yaşatmadı bir kere bile takılmadı sonra sinirlenip suyun içinde yüzdürmesem iPhone 4S i belki hala kullanacaktı annem :D en son iPhone 6 kullandım bilmiyorum 2020 SE nasıl ama arkadaşı üzmeyeceğinden %100 eminim.

Ekran küçük yoksa iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı