iPhone 7 vs. Poco X3

Hocam bir dur 3500'e zor çıkardık :D
hocam cidden iPhone alırsa hiç üzülmez arkadaş hem sağlam hem kamerası iyi hem hızlı (5 sene şarzda oynadım şarzında sıkıntı yaşatmadı bir kere bile takılmadı sonra sinirlenip suyun içinde yüzdürmesem iPhone 4S i belki hala kullanacaktı annem :D en son iPhone 6 kullandım bilmiyorum 2020 SE nasıl ama arkadaşı üzmeyeceğinden %100 eminim.
Kesinlikle. Yani sonuçta apple ın se 2020yi düşük bütçeyle satmasının sebebi kasasının eski olduğu için ben şuan 6s kullanıyorum android e harcadığım senelerime yanıyorum diyebilirim.

hızlı şarj desteği var sadece kutudan çıkmıyor. ekran süresi 13 saat bir günde 10 saat telefona bakmamak gerek zaten :d
O cihazda 13 saat ekran süresi alıyorsanız gayet iyi, bakmış olduğunuz durma süresi olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarj olma konusunda günümüz cihazlarından çok geri de.

Apple cihazlarında genel olarak bir önyargı var bu da kağıt üstündeki özelliklerin üzerinde kullanıcı deneyimi sunmasından dolayı batarya olarak da mA olarak düşük görünse de android ile karıştırılmasın. Yazılım optimizasyonu ve ram yönetimi için zaten iphone un powerbank bataryalarına ihtiyacı yok :)

Apple cihazlarında genel olarak bir önyargı var bu da kağıt üstündeki özelliklerin üzerinde kullanıcı deneyimi sunmasından dolayı batarya olarak da mA olarak düşük görünse de android ile karıştırılmasın. Yazılım optimizasyonu ve ram yönetimi için zaten iphone un powerbank bataryalarına ihtiyacı yok :)
Kendim eski iPhone cihaz da kullandım, biliyorum. Hem önyargım falan yok, yazılımı olsun, kamerası olsun, iyi cihazlar.

Apple cihazlarında genel olarak bir ön yargı var bu da kağıt üstündeki özelliklerin üzerinde kullanıcı deneyimi sunmasından dolayı batarya olarak da ma olarak düşük görünse de Android ile karıştırılmasın. Yazılım optimizasyonu ve RAM yönetimi için zaten IPhone'un powerbank bataryalarına ihtiyacı yok :)

Hocam batarya konusunda M51 ile karşılaştırıldığında iPhone biraz (çok) düşük kalıyor normal bir 2000 MAh'lik bir batarya gibi olmasa da M51'in de süper AMOLED ile birlikte 7000 mAh yani M51'in de normal bir 7000 mAh bataryası yok.

Hocam kafam karıştı şimdi :D En başta iPhone 7 vs Poco X3 diye açtım iPhone düşünüyordum olay Samsung Galaxy M51 e kadar geldi, şimdi de iPhone lara döndük :D Sonuç olarak benim almam gereken telefon nedir

Yeni konular

Geri
Yukarı