iPhone 7 vs. Poco X3

Taşıması sorun olmaz derseniz Samsung Galaxy M51, sorun olur derseniz Oppo reno 4 tavsiye ederim. Kamera olarak bana Oppo reno 4 daha iyi gözükmekte.

Hocam ne güzel kavgada kullanılır :D
şaka maka @kaane hocam bende 210 gr bir telefon kullanıyorum uzun süre kullandıktan sonra biraz bileğiniz ağrıyabilir :D söyleyelim bunu da.
Hocam kamera olarak bakacaksanız ben bir şey diyemem pek anlamam sensörlerden lenslerden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Taşıması benim için hiçbir problem oluşturmuyor, bu videoda bence M51 daha iyi gibi gözüktü. Karar veremiyorum :D Lütfen siz de bakıp bir fikir atarsanız ortaya çok sevinirim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Taşıması benim için hiçbir problem oluşturmuyor, bu videoda bence M51 daha iyi gibi gözüktü. Karar veremiyorum :D lütfen siz de bakıp bir fikir atarsanız ortaya çok sevinirim.

Hocam Realme 7 Pro sizce de renkleri çok abartmamış mı bana kalırsa orada en iyi gözüken reno 4 ve M51'di. Reno 4'dü daha çok beğendim ama.
Taşıması benim için hiçbir problem oluşturmuyor, bu videoda bence M51 daha iyi gibi gözüktü. Karar veremiyorum :D lütfen siz de bakıp bir fikir atarsanız ortaya çok sevinirim.

Hocam sizde görüyorsunuz reno 4 ve M51 arasında pek fark yok M51 kamera yönünden daha kötü olsa da (çok daha kötü değil ya) diğer çoğu yön olarak M51 çok daha iyi. En mantıklı seçim M51 olur bence.

Son düzenleme:
Hocam Realme 7 Pro sizce de renkleri çok abartmamış mı bana kalırsa orada en iyi gözüken reno 4 ve M51'di. Reno 4'dü daha çok beğendim ama.

Hocam sizde görüyorsunuz reno 4 ve M51 arasında pek fark yok M51 kamera yönünden daha kötü olsa da (çok daha kötü değil ya) diğer çoğu yön olarak M51 çok daha iyi. En mantıklı seçim M51 olur bence.
8:11 de M51 titremiyor bile :D Bence M51 en iyi seçenek şuanda. Fakat Poco X3 kamerası ile M51 kamerasını karşılaştıran çok fazla video bulamadım.

8:11 de M51 titremiyor bile :D bence M51 en iyi seçenek şu anda. Fakat POCO X3 kamerası ile M51 kamerasını karşılaştıran çok fazla video bulamadım.

Hocam bence de şu an en iyi seçenek M51
Xiaomi genellikle renkleri çok abartıyor elimdeki Note 9S cihazım kırmızıyı pembe ye çevirecek kadar abartıyor çoğu zaman.

Dosya Ekleri

• 12.PNG
    12.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 43
Hocam bence de şu an en iyi seçenek M51
Xiaomi genellikle renkleri çok abartıyor elimdeki Note 9S cihazım kırmızıyı pembe ye çevirecek kadar abartıyor çoğu zaman.
Hocamlar en iyisini almak için uzun bi süre bekledim, yeni telefonlar tanıtılıyor, Redmi Note 10 serisi Realme 8 serisi vs. Sizce bunlardan hangisini almalıyım?

Son düzenleme:
Hocamlar en iyisini almak için uzun bir süre bekledim, yeni telefonlar tanıtılıyor, Redmi Note 10 serisi Realme 8 serisi vs. sizce bunlardan hangisini almalıyım?

Hocam vergiler sağ olsun iki cihazında fiyatlarını tam olarak bilemiyoruz. Vergiler dolayısıyla 2-3 katına çıkacak ikisi de büyük ihtimal.

İkisi de çok yakın fiyatlardalar(1 Euro bile fark olsa vergiler dolayısıyla 50 lira fark edebiliyor.) Ama şöyle bir sorun var. Hocam bu cihazlar çıkmadan ne olacağını hiç bilemeyiz maalesef.

Yani Realme 8 de bir kronik sorun ortaya çıkabilir ya da bu durum Redmi Note 10 serisinde de olabilir.

Cihazlar çıkar çıkmaz almayın derim hocam böyle bir şikayetlere falan bakın ondan sonra alın derim.

Geri
Yukarı