iPhone 7 vs Samsung A8 2018

Birşey diyemiyorum :) Iphone tarafında sizce en alınabilir telefon hangisi ? Android bana çok açık bir sistem gözüktü çakma telefonda bile androdin sürümü olur mu ya sadece markalar kullansa şu android daha güvenilir olurdu.

Iphone modelleri daima rakiplerine göre hep pahalı olmuştur, şimdi de bu geleneğini sürdürüyor böyle de devam edecek. Açıkçası hiçbir modelinin fiyatını hak ettiğini söyleyemem, çünkü rakiplerine göre epey pahalılar. Tavsiyem Iphone 7 alman, sana hayli yeterli olur. Iphone 7 ile 8 arasında 1000 TL'lik bir fiyat farkı var, 7 almak çok daha mantıklı.

J7 prime bile her oyunu oynatıyorken performansa çok takılmak gerekmez. Kamera önemli benim için, Iphone pahalı fakat müşteri temsilcileri insan . Samsung müşteri temsilcilerini primli çalıstıriyorlar resmen herşeye kullanıci hatası deyin para karşılığı yaptırın. Ios ise gereksiz pahalı o reklamların parası alıcılardan çıkıyor. Kaç sene götürür sizce 7 modeli hocam. 2016 çıkış tarihli neden olsa a8 2018 i o yüzden öne sürdüm.

O iki garantiyi karşılaştırırsak tabi öyle ithalatçı garantiler telefonu açmıyormuş siz düşunün :) Mi 6 almamamın nedeni kamerası daha ıphone 7 seviyesinde bile olmayışı donanım olarak iyi olabilir fakat her insan illaki telefonu kamerası içinde kullanıcağı vakit olur sadece oyun için alanlar için bile.

Arkadaşlar Iphone 7 yi siyah mı simsiyah mı almalıyım. Simsiyah alma diyenler var.

@BERWAR hocam birşey sorucam. Ios telefonlarda müzik indirilmiyor mu androiddeki gibi ? Hani androidde indirdigimiz şarkı müziklere gidiyor. Iosta nasıl oluyor.

Kendi uygulaması ücretli diye biliyorum, şarkı indirmek ücretli diye hatırlıyorum. IOS cihazlarına hakim değilim açıkçası, bilen biri cevaplar. İplay uygulamasını kullanarak hem şarkı indirebilirsin hemde şarkıları bu uygulamada dinleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı