iPhone 7 VS Samsung Galaxy S8

Bende de tıslama vardı ama çok umursamadım. Tıslama tüm İPhone 7 lerde var sadece bazılarında daha az duyuluyor diye biliyorum.
İlk iademde bana iki seçenek sundular ya para iadesi yada ürün değişimi. Keşke başta İade alıp S8 alsaydım.

IPhone 7. Çünkü s8 üzerine çıkacak yeni telefonda yeni android sürümü gelecektir ve aynı sürüm s8'de gelecektir sen o güncellemeyi yaptığında artık bazı özellikleri senin telefonda problem yaratacaktır. Ha diyeceksin aynısı IPhone'da yok mu var ama bu olay IPhonelarda 3 modelde bi gerçekleşiyor. Şöyle diyim IPhone 6 çıktığında gelen işletim sistemi 4 ve 4s'de kullanabiliyordun güncelleyerek ve çok çok küçük animasyon takılmaları dışında müthiş çalışıyordu.

İstanbul'da yaşıyorsanız , 2 tane Apple Store mağazası var. Zorlu Center tarafındaysanız randevu alıp beklemek zorundasınız. Uzun bir süre. iPhone 7 alıp Servise göndermeyen çok az tanıdığım var. Bunlarla uğraşmak istemiyorsan S8.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı