iPhone 7 yerine Android telefon tavsiyesi

mi9t olabilir hem fiyat olarak uygun, acaba ses kalitesi nasıl onun? bilginiz var mı? kulaklıktan müzik dinlerken acaba iphone gibi yüksek ve kaliteli ses alır mıyım?

Tek sorun batarya hocam. Geri kalan her yönüyle başarılı bir cihaz. Şarja taktığında çok hızlı şarz oluyor.
Biliyorum tek eksisi bana göre o zaten. Benim hep kullanmayı sevdiğim telefonlar S10E gibi compact telefonlar şansa bunun da bataryası iyi değil. S11E ile bataryası yenilecek, 3700 MAH olacağı söylentileri mevcut.

Biliyorum tek eksisi bana göre o zaten. Benim hep kullanmayı sevdiğim telefonlar S10E gibi compact telefonlar şansa bunun da bataryası iyi değil. S11E ile bataryası yenilecek, 3700 MAH olacağı söylentileri mevcut.
Çok iyi olur cidden. Bu sıkıntı çözülürse iphone gibi kompakt telefonlara çok sağlam rakip olur.
Bu arada iPhone 8 vs S10e ? Kuzenime telefonu satıp benimkisinden almasını söyledim ama kararsız. Fikriniz nedir acaba ?
Değer kaybı olmasından korkuyor. Çok bir kaybı olur mu samsung telefonların ?

@AcemiTeknocu Tasarım olarak açık ara S10E daha iyi. Performans konusunda Iphone 8 daha iyi. Kamera noktasında S1OE daha iyi. Ekran ve batarya olarakta S10E daha iyi. S10E daha ucuz bir telefon ayrıca. Dahili hafıza ve kutudan çıkan hızlı şarj desteği olarak daha iyi bir cihaz. Samsung cihazlarda değer kaybı eskisi gibi değil amiral gemilerinin fiyatları kolay kolay düşmüyor artık. İkinci elde Iphone kadar iyi olmaz maalesef ülkedeki bilinçsiz kullanıcılardan yüzünden de bu marka gerektiğinden fazla değer görüyor.

Ben alsaydım S10E alırdım ama arkadaşına önereceğim model Iphone 8 bu kadar değer kaybından korkuyorsa eğer. Iphone 8, S9 modelinin muadili. İki cihaz arasında nette 200 TL fiyat farkı var.

Apple fanboylarının devamlı söylediği stabil çalışıyor, optimizasyonu iyi yalanını artık duymak istemiyorum.
Çok gülünçsünüz, madem o kadar stabil neden her sene apple telefon çıkarınca gidip sıralarda bekleyip alıyorsunuz? Hayatımda bu kadar kendiyle çelişen kullanıcı topluluğu görmedim, yeni nesil android telefonlar gayet stabil. Zaten max 2 sene de bir telefon değişiyorsunuz, iphone 11 pro max alıp 5 sene kullanacak bir tane adam yoktur.

Tekrardan herkese merhaba. Ben tercihimi redmi 8 pro modelinden yana kullandım. Bugün satın aldım. Umarım pişman olmadan kullanırım. Herkese teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı