iPhone 7’den 8 Plus’a geçilir mi?

barkinuzunel

Hectopat
İphone 7 kullanıcısıyım, bir ay sonra Amerika’ya gideceğim. Acaba elimdeki telefonu satıp 500 TL daha koyup İphone 8 Plus almak mantıklı mıdır? Bir de ben Amerika’dan telefon alsam, Türkiye’ye getirirken para ödüyor muyum?

İphone 7 kullanıcısıyım, bir ay sonra Amerika’ya gideceğim. Acaba elimdeki telefonu satıp 500 TL daha koyup İphone 8 Plus almak mantıklı mıdır? Bir de ben Amerika’dan telefon alsam, Türkiye’ye getirirken para ödüyor muyum?
1- Bence mantıklı değil. Aynı sayılırlar. Boyut için alıyorsan olabilir.
2- Sadece IMEI kayıt işlemi için para ödersin. Amerika'ya kendin gidip alacaksan sadece bu ücreti ödersin. Amazon üzerinden alırsan belirtilen vergileri ödersin. IMEI kayıtsız geliyor diye biliyorum.

1- Bence mantıklı değil. Aynı sayılırlar. Boyut için alıyorsan olabilir.
2- Sadece IMEI kayıt işlemi için para ödersin. Amerika'ya kendin gidip alacaksan sadece bu ücreti ödersin. Amazon üzerinden alırsan belirtilen vergileri ödersin. IMEI kayıtsız geliyor diye biliyorum.

1'e katılmıyorum önceden iphone 7 plus kullanıyordum şu an 8 plus kullanıyorum ve arada çok ciddi farklar var. Hız konusunda özellikle,pil bitmiyor gibi günde sadece 1 kez şarj ediyorum bazen 2 günde bir. Şu " öhöm kasa aynı ise telefonlar öhöm aynı hadi eyw apple çöp" düşüncesini atmamız lazım.
Fakat ben aldığımda 4000₺ idi 1 yıl önce
Şimdi 5500₺ civarlarında galiba. Fakat verdiğin parayı ciddi ciddi alırsın. En az 5 yıl gider.

Dostum gerçek bir tavsiye istersen 7 plus geç sadece kablosuz şarj desteği ve minimal farklar için 8 plus o kadar para verilmez benim fikrim 7 plus almandan yana 7 ile 7 plus arasında bariz fark var geniş açı lens portre modu batarya işlem gücü gibi gibi boyutu saymıyorum bile kesin tavsiyem 7 plus olacaktır 1 yıldır kullanıyorum mutlu edici bir cihaz.

Alacaksan 7+ al 7 modelinin 8 modelinden 7+ modelinin 8+ modelinden pek farkı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı