IPhone 7'den A52S'e geçilir mi?

tpl

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 7 kullanıyorum, 5 sene oldu. Artık depolamada yetmiyor, kasmalar da başladı.

iPhone 7'nin resim çekme ve video performansı iyi geldi alıştım belki de.

Sizce A52s kamera ve diğer özellikler bakımından daha iyi mi?

Karşılaştırma videosu denk gelemediğim için soruyorum.

Max = 7500 bütçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçebilirsin zaten bence iphone kullanmak hata.

Merhaba, iPhone 7 kullanıyorum, 5 sene oldu. Artık depolamada yetmiyor, kasmalar da başladı.

iPhone 7'nin resim çekme ve video performansı iyi geldi alıştım belki de.

Sizce A52s kamera ve diğer özellikler bakımından daha iyi mi?

Karşılaştırma videosu denk gelemediğim için soruyorum.

Max = 7500 bütçe.
Kamera olarak nerden baktığına bağlı ama eğer prof fotoğrafcı değilsen kamerayı umursama.

@Wexiar En az S20 FE Snapdragon önerirdim ama o da fiyat olarak artık mantıklı değil.

Çok büyük aksaklık yaratmıyorsa 7 ile devam edin. Yoksa diğer türlü illa geçeceğim diyorsan A52s alabilirsin yeterli bir geçiş olarak görmesem de.

Geçebilirsin zaten bence iphone kullanmak hata.

Kamera olarak nerden baktığına bağlı ama eğer prof fotoğrafcı değilsen kamerayı umursama.
Hocam açıkçası düşüncenize katılmıyorum paran varsa iPhone al geç.Gerek güvenliği gerek işletim sistemi gerek güncelleme ömrü mükemmel.Yanlış anlaşılmasın Apple fanboyu değilim.Ben de android kullanıyorum bütçe yetse düşünmeden iPhone alırım.Ancak dediğim gibi kendi düşüncem.

Hocam açıkçası düşüncenize katılmıyorum paran varsa iPhone al geç.Gerek güvenliği gerek işletim sistemi gerek güncelleme ömrü mükemmel.Yanlış anlaşılmasın Apple fanboyu değilim.Ben de android kullanıyorum bütçe yetse düşünmeden iPhone alırım.Ancak dediğim gibi kendi düşüncem.
Hocam sahşen normal bir vatandaşın güvenlik için o paraları vermesi saçma zaten apk indirmediğiniz sürece androidlerde gayet güvenli yani aklını kullanan biri için güvenlik pek farketmez hack olayını diyorsan sıradan tanınmayan birinin bir hacker tarafından tamamen kendisi onu tespit edip uğraşmaz dediğim gibi en fazla bir dosyaya trojen vs. yükler onu yayar orjinal olmadığını anlayacak biri içinde bu özellik önemsizdir. İşletim sistemine gelicek olursak güzel görünmesinden ve çok az daha hızlı çalışmasından başka bir avantajı yok ki bu fark içinde iphoneye 25 bin tl verilmez kamera kısmıda bana mantıksız geliyor androide göre biraz daha iyi fakat hem android alıp hem prof bir kamera alabilirsiniz. Bana göre 1 kere iphone alıp 7-8 sene kullancaksan sorun yok (Ayrıca iphone eski telefonlarıda yavaşlattığı için paraya müşteriden çok değer verdiği anlaşılıyor.) ama her sene iphone almak özellikle asgari veya 20 bin tlnin altında maaş alıyorken bunu yapmak bence enayliktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı