iPhone 7'den Galaxy M.23 5G'ye geçmek mantıklı mı?

Bütçe
4500

Munis5056

Hectopat
iPhone 7 kullanıyorum. Telefona bir türlü ısınamadım. Android'e geçmek istiyorum. Aklımda da M.23 5G var. Ama iPhone 7'yi aratacak bir telefon almak istemiyorum. Benim için kamerası önemli. Satış yapıyorum internet üzerinden bu yüzden kamerası üst düzey olmasa da üzmesin yeter. M.23 5G'ye geçmek mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera tarafında iPhone 7 daha başarılı. Performans olarak M23 CPU tarafında daha iyi ancak RAM miktarı kısıtlı. Ekran olarak M23 biraz daha düşük seviyede kalıyor. Ancak iPhone 7'nin de yazılım desteği sona erdi. Kararsız kaldım, @BERWAR'a sormak daha mantıklı sanırım :).

Ben de aynı geçişi düşünüyordum, forumda birçok konu açtım ve gereksiz olduğu kanısına vardım. İyi bir geçiş için çok daha fazla bütçe ayarlamanız lazım maalesef.

Arkadaş anlamadım ki biri çıkalı olmuş ortalama 6-7 sene ama diğeri sözde güncel ama kamerası, ekranı daha kötü. Bu teknoloji zenginler için mi ilerliyor bir tek. Neyse sağ olun cevaplar için.

Arkadaş anlamadım ki biri çıkalı olmuş ortalama 6-7 sene ama diğeri sözde güncel ama kamerası, ekranı daha kötü. Bu teknoloji zenginler için mi ilerliyor bir tek. Neyse sağ olun cevaplar için.
Maalesef artık öyle olmaya başladı hocam...

Yeni konular

Geri
Yukarı