iPhone 7'den Gelen Sesler

Purgatory

Kilopat
Daha fazla  
Henüz 1 hafta olmadı telefonu alalı ve biraz araştırınca iPhone 7'nin bazı kronik sorunları olduğunu gördüm. Kendi cihazımda kontrol ettim ve kulağımı kasa arkasındaki Apple (elma) simgesine dayayınca art arda gelen ''çıt çıt'' (saatten gelir gibi) ses geldiğini fark ettim. Daha sonra kasaya parmağımla hafif vurunca home tuşunun sol kısmı ve kamera çevresinden sanki kasa gevşemişcesine sesler duyuyorum. Ayrıca sallarken de içinde bir şeyler sallanıyormuş gibi hafif ses geliyor. Telefonu hiç düşürmedim. Oldukça dikkatli kullandım, kasko ve garantisi var sizce mağazaya geri götürmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar çok duyoyorum İphone 7'lerde bu tarz sorunları. Belirli bir üretim hatası var gibi. Benim telefonumda da boğuk ses geliyordu bazen. Garantiye yolladım, sonucu bekliyorum. Bir arkadaşımımda aynı sorunu yaşıyor.

Galiba İPhone 7'nin kronik sorunları artmaya başladı.
Geri çekseler veya sıfır değişim yapsınlar diyeceğim fakat Türkiyede bu tarz bir durum olmaz. En fazla swap ürünler verirle ama o ürünlerinde ne olduğu ortada...

Belli başlı sorunlar bunlar ne eksildi ne arttı. Bende de aynı sorunlar mevcut fakat cihazınızı garantiye gönderdiğinizde yeni cihaz verdiklerinde dahi bu sorunların olmayacağının garantisi yok.

Ürünü satmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çoğu iPhone 7 modelinde yaşanıyor bu sıkıntılar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı