iPhone 7'den Redmi Note 9'a geçilir mi?

Yenilik güzeldir fakat iOS kaliteside başka tercih meselesi.

Arkadaşlar selam. iPhone 7'den Redmi Note 9'a geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?
Hocam Redmi Note 9 değilde bunun Prosunu alın derim. 9'da kronik sorunlar var diye duydum. Yanlış bilgiyse banlamayın, düzeltin.

Kamera konusunda şikayet edeceksin. Batarya bakımından güzel, ekranı büyük Redmi Note 9'un.
Ama IOS'un yazılımı kadar hızlı değil tabii.
Ama 7 1 2 yıla tarih olacak o zaman geçebilirsin bence.

Redmi Note 9 MIUI optimizasyonu olarak tırt bir telefon yoksa oyun ve sosyal medyada üzmeyecek bir telefon. (Kamera tarafında iyi iş yapmıyor arkadaşımdan ders notu alırken biliyorum)

Redmi Note 9 MIUI optimizasyonu olarak tırt bir telefon yoksa oyun ve sosyal medyada üzmeyecek bir telefon. (Kamera tarafında iyi iş yapmıyor arkadaşımdan ders notu alırken biliyorum)
Biz birkere almıştık pubg,ana menü falan kasıyordu 2.elden sattık mecburen.

Biz bir kere almıştık PUBG, ana menü falan kasıyordu 2.elden sattık mecburen.

Hocam Redmi Note 9 değilde bunun Prosunu alın derim. 9'da kronik sorunlar var diye duydum. Yanlış bilgiyse banlamayın, düzeltin.
Kronik sorun olarak mesela? Ben Redmi note 9 kullanıcısıyım ve prodan tek farkı kamera. Hız farkı varsada yarım saniye falandır çok bir fark yok arkadaşımla karşılaştırdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı