iPhone 7'den Redmi Note 9'a geçilir mi?

Ama 7 1 2 yıla tarih olacak o zaman geçebilirsin bence.

Biz birkere almıştık pubg,ana menü falan kasıyordu 2.elden sattık mecburen.
Ama 7 1 2 yıla tarih olacak o zaman geçebilirsin bence.

Biz bir kere almıştık PUBG, ana menü falan kasıyordu 2.elden sattık mecburen.
Ben kullanmıyorum arkadaşım kullanıyor. Snapchat uygulamasında falan kamera aşırı kötü çekiyor. Yapay zekası olmasa kamera yazılımı kendini hiç kurtaramıyor yakın mesafeden benim kötü diyebileceğim Galaxy S7 bile ondan daha iyi çekim yapabiliyor. Bazı oyunlarda birde grafik aşırı zorlanıyor.

Redmi almayın hocam illa Xiaomi kullanacağım diyosanız amiral gemisi modelleri olan mi serisine bakın, yan ürünleri sıkıntılı. Bence gereksiz ama, MIUI çok kotü ayrıca kronik birçok sıkıntısı var. iOS gibi stabil bir sistemden geçmek ne kadar mantıklı bilemiyorum.

Ben Redmi Note 9 almıştım oyun oynatmıyor telefon. Kronik sorunları var arada bir takılabiliyor. Babama verdim telefonu o kullanıyor kendisi memnun. Şarj süresi falan ideal. IPhone'dan geçilir mi orasını bilemem.

Tavsiyem Apple ekosisteminde kalman. Android cihazlarda kullandım ama hiçbiri geçtiğine kolay kolay değmez. Eğer bir sorun yoksa Android'e geçmememi tavsiye ederim. Şimdilik idare ederek ileride paran olunca yeni bir iPhone modeline geçiş yapman daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı