iPhone 7'den S8'e geçilir mi?

En büyük sebebi bu zaten klavye hakimiyeti bile değişiyor 4.7 ekranda
S7e kullanıyorum 1 hafta 6s kullanmak zorunda kaldım. S7 edgeden sonra 6s ekranı çoook küçük kalıyor. Üstelik IPS olduğu için film izlerken beni aşırı rahatsız etti. Tabi bunlar kişiden kişiye değişir. Yerinizde olsam S8'e geçerdim. Tek dezavantajı satmak isterseniz 7 kadar kolay sıralayabilirsiniz.

Bence İphone 7'de kal. IOS'a da alışmıssındır. Mi 8 SE ile başa baş takasa girilmez üstüne en az 300 TL al derim.

Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz anlamıyorum. Ne anlamda iyi? Kamera konusunda daha iyi Android telefonlar var, GPU-CPU konusunda daha iyi Android telefonlar var. Ezbere konuşmaktan vazgeçin.

Şuan tek çekirdek performansında iPhone 7'den iyi Android telefon sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Ayrıca ezbere konuştuğum yok. Android telefon da kullandım iPhone da. Hiçbir Android telefonda iPhone'un akıcılığı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı