iPhone 7'ye 3000 TL verilir mi?

Kuzenim 2 yıldır kullanıyor hiç sorun yaratmadı halada memnun ve kullanıyor teşekkür ederim boş tavsiyeniz için 🙃
Hocam kuzeniniz kullandı diye size de aynı şey olacağı ne malum? Madem tavsiye istiyorsunuz size tavsiye verenlerle dalga geçeceğinize oturup iki kez düşünün. %76 pille dalga geçtiğiniz 5 saati bile anca çıkarırsınız benden demesi :)

Hocam kuzeniniz kullandı diye size de aynı şey olacağı ne malum? Madem tavsiye istiyorsunuz size tavsiye verenlerle dalga geçeceğinize oturup iki kez düşünün. %76 pille dalga geçtiğiniz 5 saati bile anca çıkarırsınız benden demesi :)
Olmayacağı ne malum tavsiye istedim ama lavubalı bir şekilde istemedim 🙂

Telefona günde 2 saat bakınca şarj bitince gelen pişmanlık hissi.
Allah razı olsun iyiki sizi dinlememişim dün telofonu %40 şarjda 16:30 da aldım 23:00 a kadar %15 e anca düştü. Şuanda 30 dakkadir telefondayim %100 den %98 e düştü.
Almak isteyenler için anlattım Apple şarjı gitmiyor diye kafalarindan kurmuşlar olaylar yukarıda anlattığım gibi
Telefon %94 pil sağlığı orjinal batarya iPhone 7 Plus

Batarya yeni ise şarjı güzel gidebilir. Özellikle Plus modeli ise, bataryası gayet büyük. Ben başlıkta yazdığı üzere iPhone 7 modeli için demiştim. 7 Plus'u bende 2 yıl kullandım, başlarda güzeldi yaklaşık 1, 1.5 sene sonra günde 2 3 kez şarja takmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı