IPhone 7'yi iOS 13'e Güncellemek Mantıklı mı?

İPhone 7'yi iOS 13'e güncellemek mantıklı olur mu? Şarj durumu falan nasıl olur merak ediyorum.

Kardeşim Koskoca Apple Güncellemeyi son stabil olarak yayımlıyor soruyorsun ki güncellemek mantıklı mı şimdi buraya bir sürü kullanıcı gelip biri sana güncelle öbürü güncelleme demeyecek Tofaş dan inip Mercedes markasına bineceksin hepsi bu. O yüzden gönül rahatlığıyla güncelleme yapabilirsin.

Güncellemeyi az önce indirdim ve bana sanki telefon yavaşlamış gibi geldi. Özellikle klavyede ayarlar yavaşlama ve ayarlar kısmında aşağıya kaydırırken saniyelik takılmalar var gibi geldi. Bir de telefonun parolasını girip açarken sanki 1 saniyeliğine donuyor gibi geldi. Onun dışında karanlık mod şeysine bayıldım.

Son sürümü kullanamayacaksam ne anlamı var? O zaman giderim iPhone 5 alırım. Sonuçta o da iPhone.

Yada 2005'den kalma laptop alayım. XP kurar, gayet hızlı kullanırım.
Dostum ilk yorumunda telefonu güncellemeyecekseniz telefon kullanmanın ne anlamı var diyorsun? Arama yapmak veya biriyle görüşme sağlamak için kullanması yeterli bir sebep değilmi? Şimdide kalkmış iPhone 5 alırım diyorsun saçmaladığının farkındasındır herhalde "almak" farklı bir konu "kullanmak" apayrı bir konu.

Dostum ilk yorumunda telefonu güncellemeyecekseniz telefon kullanmanın ne anlamı var diyorsun? Arama yapmak veya biriyle görüşme sağlamak için kullanması yeterli bir sebep değilmi? Şimdide kalkmış iPhone 5 alırım diyorsun saçmaladığının farkındasındır herhalde "almak" farklı bir konu "kullanmak" apayrı bir konu.
Hayır, dostum. Adam diyor ki güncelleyeyim mi? Şimdi ben güncel kullanamayacaksam ne anlamı var? Alır iPhone 5 kullanırım o da güncel değil sonuçta. 6S olsa bile güncellenmesi taraftarıyım.

Hayır, dostum. Adam diyor ki güncelleyeyim mi? Şimdi ben güncel kullanamayacaksam ne anlamı var? Alır iPhone 5 kullanırım o da güncel değil sonuçta. 6S olsa bile güncellenmesi taraftarıyım.
Telefon kullanmak güncel yazılım kullanmak anlamına gelmez dostum bende bunu demeye çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı