iPhone 7 iOS 13 Isınma Sorunu

CEZMARK

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iOS 12 zamanlarında telefonumdan gayet memnundum. Hızlıydı, çok ısınmazdı ve pili idare ederdi. Ama iOS 13’e güncellediğimden beri her şey tersine döndü. Özellikle batarya günlük kullanımda bile öyle çok ısınıyor ki elimde patlayacak gibi hissediyorum. Sizce batarya değişimi yapmam ya da telefonu sıfırlamam bir şeyi değiştirir mi? Ne tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

4CC0F44A-62F0-4180-B6EF-03E68969F54B.png

Arkadaşın dediği gibi sıfırlayın, eğer önemli dosyalarınız var ise cihazı tamamen kapatıp açın öyle test edin. Konu dışı sorum olacak, telefondan memnun musunuz ısınma sorunu dışında eksileri ve sorunları nelerdir? Almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?

Ne yaparsan yap ısınma sorunu geçmiyor. Güncellemeler ile ısınma sorunu devam ediyor. 13.5 sürümü diğerlerine nazaran daha iyi gibi geldi bana ama yine de ısınma sorunu var. Çözüm olarak sürekli telefonu pil tasarruf modunda kullanım çözüm oluyor.

Arkadaşın dediği gibi sıfırlayın, eğer önemli dosyalarınız var ise cihazı tamamen kapatıp açın öyle test edin. Konu dışı sorum olacak, telefondan memnun musunuz ısınma sorunu dışında eksileri ve sorunları nelerdir? Almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?
iOS 12’de iken gayet memnundum her şeyiyle ama iOS 13 halini hiç sevmiyorum. Size tavsiyem 7’yi çok ucuza bulmadıysanız eğer yeni çıkacak SE’yi alın. Kasası 7 gibi ama içinde 11’in çipi var.

İos 13 ile 8 aşşağısı telefonlarda gözle görülür performans düşüklüğü görüldü. Uzun denebilecek zamandır ios kullanıyorum ilk tavsiyem güncelleme çıkar çıkmaz yükseltme çok hata oluyor.
Kimisi satış stratejisi der kimisi donanımsal yetersizlik. Ayrıca uygulamalara fonksiyon eklendikçe sisteme daha çok yük bindiriyor buda ısınmaya yol açıyor.
Bataryayı değiştirsen biraz daha rahat kullanabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı