iPhone 7'yi iPhone 13 Mini yapmak

iPhone'larda kasa değişimi sonucunda telefonun çekmemesi gibi sorunlar yaşandığını duymuştum. Böyle bir işe girecekseniz kaliteli kasa seçimi yapmaya çalışın ve yorumları da iyice okumanızı tavsiye ederim

www.işkur.gov.tr

Tasarruflu olmakla işsiz olmak arasında fark var. Ayrıca merak ediyorsan babamın fabrikası var yani işkura gitmem gerekmiyor. Sadece iPhone 13 Mini'nin kasası çok hoşuma gittiği için bunu en ucuz nasıl hallederim diye düşündüm.
Alsanız ne olacak? Donanım değişmeyecek sonuç olarak.

Donanım olarak iPhone 7 benim için yeterli sadece iPhone 13'ün kasasını çok beğeniyorum.

Tasarruflu olmakla işsiz olmak arasında fark var. Ayrıca merak ediyorsan babamın fabrikası var yani işkura gitmem gerekmiyor. Sadece iPhone 13 Mini'nin kasası çok hoşuma gittiği için bunu en ucuz nasıl hallederim diye düşündüm.

Donanım olarak iPhone 7 benim için yeterli sadece iPhone 13'ün kasasını çok beğeniyorum.
Yok merak etmiyorum, hayırlı aktarımlar.

İphone 6S kasası yerine İphone 7 kasası takılıyordu fakat boyut olarak benziyorlardı sanırsam.

Kasasını beğendiyseniz size iPhone SE ilk versiyonunu almanızı öneririm o halde. Telefonunuz ile tam olmasa da eşdeğerdir. Aksiyona girmeyin.

Siz adama niye ters çıkışmışsınız ya? Üzüldüm valla bu arada uygun kasa belki çıkar ama yani o da çok benzer mi bilemem.

AliExpress sitesinde olma ihtimali var. Siz sanırım sadece arka yeri değiştirmek istiyosunuz anladığım kadarıyla. Yine de dediğim gibi AliExpress de olabilir.

Geri
Yukarı