iPhone 7'yi iPhone 13 Mini yapmak

Arkadaşın dediği gibi AliExpress üzerinde bu tarz kasalar var fakat getirmesi gereksiz pahalı. Fabrikanız varsa koymaz size tabii. Türkiye içinde bulursanız bana da haber verin.

Sanırsam arkadaş arka kasadan bahsediyor.
Bende arka kasadan bahsediyorum zaten. iPhone 7 alıp arka kasayı 13 yaparsan bu sefer arka kasa 13 gibi olacak ama öne baktığın zaman 13 ile gram alakası yok. iphone 7 anakartına iphone 13 ekranı takamayacağına göre saçma sapan bir şey olmuş olacak.

Bu arada kasayı değiştirmeden bu şekilde yapan birisi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tasarruflu olmakla işsiz olmak arasında fark var. Ayrıca merak ediyorsan babamın fabrikası var yani işkura gitmem gerekmiyor. Sadece iPhone 13 Mini'nin kasası çok hoşuma gittiği için bunu en ucuz nasıl hallederim diye düşündüm.

Donanım olarak iPhone 7 benim için yeterli sadece iPhone 13'ün kasasını çok beğeniyorum.
Babanın fabrikası varsa neden Tofaşı Ferrariye benzetmeye çalışıyorsun da direkt gidip Ferrari almıyorsun? Böyle bir işlem yapılır ama gereksiz masraflı olur ve seni çok fazla uğraştırır. Ama yok ben ille de yapıcam diyorsan imkansız değil elbette.

Geri
Yukarı